Jump to content
gosc333

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

156 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

Czesc ;) Składałam z narzeczonym wniosek po raz pierwszy. Jemu sie udało, mnie nie. Ma numer EU 00012... Nie mamy daty ślubu chociaż planowaliśmy go... czy wg Was najlepiej wziac szybko ślub i składać DS-260 jak najszybciej? Jeżeli zrobimy to w połowie czerwca to nie będzie za późno? Bede wdzieczna za info :)

1 minutę temu, cclaudia napisał:

Czesc ;) Składałam z narzeczonym wniosek po raz pierwszy. Jemu sie udało, mnie nie. Ma numer EU 00012... Nie mamy daty ślubu chociaż planowaliśmy go... czy wg Was najlepiej wziac szybko ślub i składać DS-260 jak najszybciej? Jeżeli zrobimy to w połowie czerwca to nie będzie za późno? Bede wdzieczna za info :)

Dopiero od 1 października można składać. 

3 minuty temu, Duba91 napisał:

Dopiero od 1 października można składać. 

A nie od 20 maja?

3 minutes ago, cclaudia said:

A nie od 20 maja?

Ds-260 mozna i dzis skladac, ale jak zlozycie w czerwcu to nie bedzie za pozno. Od pierwszego pazdziernika zaczynaja wydawac wizy z DV2020

2 minuty temu, Xarthisius napisał:

Ds-260 mozna i dzis skladac, ale jak zlozycie w czerwcu to nie bedzie za pozno. Od pierwszego pazdziernika zaczynaja wydawac wizy z DV2020

A jak złozymy późno to co wtedy? Mając jednocześnie wysoki numer 3XXXX

A czy jak z żoną składaliśmy dokumenty przez zawarciem związku, a teraz jesteśmy po ślubie i zmieniło się jej nazwisko to z jakimi danymi ma wpisywać dane w DS-260 ? Jest tam możliwość poinformowania ich o zmianie stanu cywilnego i o tym że będą brane do wyjazdu 2 osoby czy trzeba kontaktować się z nimi inaczej ?