Jump to content
gosc333

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

156 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

7 minut temu, P4TRYK napisał:

Mam pytanie, czy są osoby ktorym się udało wylosować za innym razem niż 1? Mam wrazenie, ze wiekszosc osob trafia za 1 razem, a potem już jest bez szans?

Też mnie to właśnie ciekawi... ;-)

Ja jeszcze też czekam. :rolleyes: Zobaczymy czy dam radę sie zalogować jak wrócę z pracy :D 

No i pierwszy raz brałam udział 

Edited by joC

31 minut temu, P4TRYK napisał:

Mam pytanie, czy są osoby ktorym się udało wylosować za innym razem niż 1? Mam wrazenie, ze wiekszosc osob trafia za 1 razem, a potem już jest bez szans?

O ile się nie mylę to na tym forum natknąłem się na stwierdzenie że ktoś wygrał za 2 razem 

Ja zostałem wylosowany, number case EU 49xxx więc raczej szans nie ma... Chyba, że ktoś miał podobną sytuację i mu się udało? ;)

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

W sumie mnie to cieszy bo byłem nieprzygotowany jak nigdy. A czy będę próbował na jesieni? Nie wiem , chociaż zawsze mówię ,że to ostatni raz a i tak wysyłam zgłoszenie. 

28 minut temu, lukasz007 napisał:

O ile się nie mylę to na tym forum natknąłem się na stwierdzenie że ktoś wygrał za 2 razem 

A nie jest generalnie tak, że za 1x się wygrywa większość, a potem raczej przypadek? Byłoby to ładnie not fair, skoro jest to "random select"

3 minuty temu, P4TRYK napisał:
4 minuty temu, P4TRYK napisał:

A nie jest generalnie tak, że za 1x się wygrywa większość, a potem raczej przypadek? Byłoby to ładnie not fair, skoro jest to "random select"

Ciężko to stwierdzić. Ja tam wolę się łudzić że się uda choćby i za 2 czy 3 razem. Tematu tu nie widziałem takiego czy ankiety żeby ktoś dał informacje za którym razem się udało myślę że takie coś było by fajnym rozeznaniem tego zagadnienia.

9 minut temu, lukasz007 napisał:

Cóż, za chyba ufam im, że to jest "random select" i nie ważne który raz aplikujesz :).