Jump to content
gosc333

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

156 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

7 minut temu, AVP napisał:

Akurat ja trafiłem w poprzedniej edycji za 5 podejściem.

To budujące! Gratulacje tak swoją drogą :-) 

2 godziny temu, P4TRYK napisał:

Mam pytanie, czy są osoby ktorym się udało wylosować za innym razem niż 1? Mam wrazenie, ze wiekszosc osob trafia za 1 razem, a potem już jest bez szans?

Statystycznie bioracych udzial w loterii po raz pierwszy jest najwiecej. Dodatkowo ci robia tez najwiecej szumu. Pamietam, ze na innym forum czytalem kiedys wypowiedz kolesia, ktory wygral za 15 razem wysylajac zawsze 2 zgloszenia razem z zona czyli w sumie za 30 podejsciem. 

Okazyjnie mozna spotkac tez optymistow uwazajacych, ze jak wysylaja zgloszenie 5 raz to ich szanse sa 5x wieksze. Niestety w tym przypadku mamy w matematyce do czynienia ze zdarzeniami niezaleznymi i w kazdym podejsciu szanse na wygrana sa takie same.

• Upvote 3

2 godziny temu, P4TRYK napisał:

Mam pytanie, czy są osoby ktorym się udało wylosować za innym razem niż 1? Mam wrazenie, ze wiekszosc osob trafia za 1 razem, a potem już jest bez szans?

Ja 3x już nie zostalem wybrany, ale dopiero w tym roku spełniłem wymogi związane ze zdjęciem :D

Mnie udało się w poprzedniej edycji, za trzecim razem.

• Like 3

6x NOT SELECTED, chyba sie juz nie rusze z deszczowego Londynu, juz 15 lat minelo, w sumie tutaj tez nie jest zle,  zaczynac od zera w US byloby ciezko ale chyba bym sprobowal jakbym wygral

Nie :) Nie wiem już, który raz, co najmniej 7-8, zacząłem chyba w 2010, ale raz miałem przerwę, a raz zgubiłem swoje details.. Znając szczęście, wtedy gdy zgubiłem confirmation number zostałem wylosowany :)

• Haha 1

3 X NIE. Już nie pamiętam, który raz, ale pewnie czwarty albo piąty.

Sprawdzacie na stronie dv czy na tym adresie IP? Osobiście jeszcze nie sprawdzałem bo strona raz się ładuje raz nie :mellow:

3 minuty temu, kubons34 napisał:

Sprawdzacie na stronie dv czy na tym adresie IP? Osobiście jeszcze nie sprawdzałem bo strona raz się ładuje raz nie :mellow:

Mi się teraz udało sprawdzić na stronie dv, próbuj i Ty..