Jump to content
gosc333

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

155 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

Ja uważam że powinniśmy mieć FAQ, a właściwie to kilka FAQów ;) 

UWAGA!

Osoby które zostały wylosowane - prosimy o zadawanie pytań związanych z loterią w osobnym wątku dla wygranych: 

• Thanks 1

19 minut temu, Jackie napisał:

Ja uważam że powinniśmy mieć FAQ, a właściwie to kilka FAQów ;) 

Bede trzymal kciuki za powodzenie. Jak znam zycie te FAQs zamienia sie z czasem w inne, "f...s" identycznie brzmiace.  :D

• Haha 2

Ja po raz kolejny sprawdzam. Teraz widzę że w moim cn jest ...BYE... - :lol: przypadek? Chociaż w sumie jeszcze nie wiem, bo ciągle się nie zalogowałam.

Już mam. HAS NOT BEEN SELECTED. 

Szkoda, no ale trudno. Będę próbować dalej ^_^

Edited by joC

czymu w tym roku nie mozna odzysakc numeru ? kurde mialem zapisany folder w telefonie chce sprawdzic i nie mam folderu wyparowal kur... a forgot number nie dziala na stronie loteri

Podobno jeśli wnosek jest odrzucony przez np. Nieprawidłowe zdjęcie to wyświetla również HAS NOT BEEN SELECTED , czy to prawda? A jeśli tak to czy da się w jakiś sposób dowiedzieć dlaczego wniosek został odrzucony ( zdyskwalifikowany ) ?

1 minutę temu, MP2018 napisał:

Podobno jeśli wnosek jest odrzucony przez np. Nieprawidłowe zdjęcie to wyświetla również HAS NOT BEEN SELECTED , czy to prawda? A jeśli tak to czy da się w jakiś sposób dowiedzieć dlaczego wniosek został odrzucony ( zdyskwalifikowany ) ?

Tego się nie dowiesz.. 

Niestety to chyba jaki poważniejszy problem:

"A problem occured

Due to the increased result query for the DV2020 a technical problem occured on the official U.S. website, which also influences our status check.

Please try again later or subscribe to our list below. We will inform you as soon as the servers are back up."

Czy to nie będzie tak, że każda inna strona może błędnie wyświetlić HNBS i ludzie nie czekają dalej na uruchomienie oficjalnego źródła... -> a być może jednak wygrali...?

EDIT:

Widzieliście już możliwość aplikowania na DV2021? Czy to nie jakiś fake? Normalnie pojawiało się jesienią...:

Application DV-2021:  https://www.dvlottery.com/register?gui=enEN

Edited by Radosny
Dopisek