Jump to content
gosc333

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

156 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

5 minut temu, Radosny napisał:

Niestety to chyba jaki poważniejszy problem:

"A problem occured

Due to the increased result query for the DV2020 a technical problem occured on the official U.S. website, which also influences our status check.

Please try again later or subscribe to our list below. We will inform you as soon as the servers are back up."

Czy to nie będzie tak, że każda inna strona może błędnie wyświetlić HNBS i ludzie nie czekają dalej na uruchomienie oficjalnego źródła... -> a być może jednak wygrali...?

Chcialabym, zeby to byla prawda . Moje HNBS moglo by sie zamienic na wlasciwa wiadomosc :rolleyes:

13 minut temu, Radosny napisał:

"A problem occured

Due to the increased result query for the DV2020 a technical problem occured on the official U.S. website, which also influences our status check.

Please try again later or subscribe to our list below. We will inform you as soon as the servers are back up."

Czy to nie będzie tak, że każda inna strona może błędnie wyświetlić HNBS i ludzie nie czekają dalej na uruchomienie oficjalnego źródła... -> a być może jednak wygrali...?

EDIT:

Widzieliście już możliwość aplikowania na DV2021? Czy to nie jakiś fake? Normalnie pojawiało się jesienią...:

Application DV-2021:  https://www.dvlottery.com/register?gui=enEN

A widzisz tam gov?  Takich stron jest masa że już zapraszają na kolejną loterie.  jedna jest strona rządowa 

15 minut temu, Radosny napisał:

"A problem occured

EDIT:

Widzieliście już możliwość aplikowania na DV2021? Czy to nie jakiś fake? Normalnie pojawiało się jesienią...:

Application DV-2021:  https://www.dvlottery.com/register?gui=enEN

Kolega zawsze zgłaszał swoją kandydaturę na dvlottery.com? To ja się nie dziwię, że nigdy nie został wylosowany XD

• Haha 3

5 godzin temu, Xarthisius napisał:

@piotrek39 CSPA w DV20 daje Ci extra 216d. Dodaj sobie tyle do dnia 21 urodzin, zeby zobaczyc kiedy stales sie "za stary" zeby sie zalapac. Przyklad:

Zalozmy ze ukonczyles 21 lat 11/15/2018. +216d = 06/19/2019. Niestety, jest to nawet grubo ponizej rozpoczecia roku fiskalnego 2020...

21 lat kończyłem 18 listopada 2018 roku. To oznacza, że nie mam szansy otrzymać zielonej karty na tatę czy jak to działa?

1 minute ago, piotrek39 said:

21 lat kończyłem 18 listopada 2018 roku. To oznacza, że nie mam szansy otrzymać zielonej karty na tatę czy jak to działa?

Niestety nie. Czerwiec 2019 to ostatni miesiac na ktory sie lapiesz, a wizy w DV2020 zaczynaja wydawac dopiero od pazdziernika 2019.

40 minut temu, piotrek39 napisał:

Kolega zawsze zgłaszał swoją kandydaturę na dvlottery.com? To ja się nie dziwię, że nigdy nie został wylosowany XD

Przepraszam, z tych emocji faktycznie wszedłem na złą www :)) 

37 minut temu, Xarthisius napisał:

Niestety nie. Czerwiec 2019 to ostatni miesiac na ktory sie lapiesz, a wizy w DV2020 zaczynaja wydawac dopiero od pazdziernika 2019.

Z tego co czytam to liczy się różnicę pomiędzy datą wysłania zgłoszenia, a datą wyników, a zgłoszenie wysłano 15 października.

1 minute ago, piotrek39 said:

Z tego co czytam to liczy się różnicę pomiędzy datą wysłania zgłoszenia, a datą wyników, a zgłoszenie wysłano 15 października.

Miedzy data od kiedy mozna bylo glosowac (3 pazdziernika 2018), a dniem ogloszenia wynikow (7 maja 2019), stad 216d. Tu [1] masz szczegoly.

[1] https://www.uscis.gov/sites/default/files/files/pressrelease/CSPA2_pub.pdf

Nie dość że sie nie da odzyskać numeru to jeszcze strona nie działa w tym USA maja większe dziadostwo niz u nas w PL

• Upvote 1