Skocz do zawartości

List polecony zginął


Józef Skwark

Rekomendowane odpowiedzi

17 hours ago, mcpear said:

Nie wiem jakie jest wasze doświadczenie. Do mnie listy z Polski, jak nie zaznaczy się priorytet to idą chyba z 2-3 miesiące. Zaznaczenie priorytet powoduje, że idą około 3 tygodni. Listy priorytetowe znajduje w skrzynce. Raz przysłano mi priorytet+polecony - szedł chyba z 4 tygodnie i musiałem go odebrać na poczcie. List wysłany 3 kwietnia to chyba jeszcze z conajmniej 2 tygodnie może iść

A to ciekawe bo jak wysyłałam kartki na swieta to doszły do Warszawy w 2tyg - zwykle kartki, nie żaden priorytet. Z polski jak kuzynka mi wysłała list to doszedł w 3tyg. Ale za to od wuja (z tej samej miejscowości) kartke na Boże narodzenie dostałam pod koniec marca (a stempel ma ze wysłane 12.12), także nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, MeganMarkle said:

A to ciekawe bo jak wysyłałam kartki na swieta to doszły do Warszawy w 2tyg - zwykle kartki, nie żaden priorytet. Z polski jak kuzynka mi wysłała list to doszedł w 3tyg. Ale za to od wuja (z tej samej miejscowości) kartke na Boże narodzenie dostałam pod koniec marca (a stempel ma ze wysłane 12.12), także nie wiem...

Ja tylko mówiłem o moich doświadczeniach listów z Polski. Z USA regularnie dochodzi w 7-10 dni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...