Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z tego co czytałem aktualny ban dotyczy jedynie osób dla których wizy miały być wydawany czyli zwycięzców DV2020. Mam nadzieje, że mimo wszystko uda się przeprocesować szczęśliwych zwycięzców. Obecny EO nie dotyczy DV2021 choć nie wiadomo czy nie będzie przedłużany na tyle, że wpłynie tez na kolejne okno. Także obecnie nie ma żadnych norm prawnych, które pozwalałyby procesować GC DV2020 poza okresem na to przewidzianym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dżem dobry napisał:

dostaliśmy tylko maila jak wprowadzili ograniczenia ale nie w sprawie bana.

 

My mielismy tez telefon z ambasady. Jak myslisz, mamy jeszcze szanse? :P Bo czuje ze juz chyba przyszedl czas zeby sprzedac odlozone dolary, zapomniec o mojej zyciowej porazce i przyzwyczajac sie do wiecznosci w Polsce :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cclaudia napisał:

My mielismy tez telefon z ambasady. Jak myslisz, mamy jeszcze szanse? :P Bo czuje ze juz chyba przyszedl czas zeby sprzedac odlozone dolary, zapomniec o mojej zyciowej porazce i przyzwyczajac sie do wiecznosci w Polsce :wacko:

ciężko powiedzieć cokolwiek ale jeśli spotkania zostaną wznowione to na pewno będziecie pierwsi w kolejności skoro byliscie current już w marcu i rozmowa już była umówiona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2020 o 23:08, mvgda napisał:

ciężko powiedzieć cokolwiek ale jeśli spotkania zostaną wznowione to na pewno będziecie pierwsi w kolejności skoro byliscie current już w marcu i rozmowa już była umówiona 

Jeżeli wznowią, to powinni mieć expresowe tempo w lipcu, sierpniu i we wrześniu, albo 3/4 wygranych numerów przepadnie. Ja już na wszelki wypadek nie nastawiam się na sukces. Polonia i całe rzesze imigrantów w USA ( a jest ich miliony z prawem głosowania ) powinna to wziąć pod uwagę w wyborach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...