Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, pawelo1988 said:

Czesc @Xarthisius

Widzialem wczoraj wyrok, tez bralem udzial w tym pozwie ~ MohammedxPompeo

Niestety moj numer to 33k I nigdy nawet nie doczekalem sie emaila od KCC ze dokumenty sa ok...

Lokalizacja interview na moim wniosku to Warszawa a obecnie jestem w Meksyku...

I nie wiem szczerze mowiac co teraz zrobic w sensie czy nie pojechac teraz do PL... 

Pytanie tylko czy 4 tygodnie to odpowiedni czas zeby sprawdzic dokumenty przez KCC, umowic wizyte w ambasadzie I zrobic badania... nie mowiac jeszcze jak zinterpretuje ten wyrok department stanu w przyszlym tygodniu.

chyba jedyna moja nadzieja to to ze przedluza deadline do nastepnego roku, decyzja w tej sprawie 25.09

Jezeli jestes plaintiffem w tej sprawie, to nie pytaj co robic na forum, tylko prawnika, ktoremu zaplaciles kupe kasy. @mvgda miala juz wydana wize. Potrzebuje ja tylko odnowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
12 minut temu, Xarthisius napisał:

Jezeli jestes plaintiffem w tej sprawie, to nie pytaj co robic na forum, tylko prawnika, ktoremu zaplaciles kupe kasy. @mvgda miala juz wydana wize. Potrzebuje ja tylko odnowic.

Dzieki, masz racje. 

A jeszcze jedno pytanie, kwestia ilu dni w polsce zrobic badania i szczepienia. Ile to zajmuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mvgda said:

miałam racje z tym żeby nie pisać o temacie dopóki nie będzie jasne bo jak widać schengen i tak to nie pomoże:

 

https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/diversity-visa-DV-2020-update.html

Brak slow... Po prostu ich pojebalo z ta interpretacja Schengen bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.09.2020 o 17:43, mvgda napisał:

w warszawie da się zrobić badania w jeden dzień

Mi dzis przyslali potwierdzenie ze jestem "ready to schedule". W weekend lece do PL. Chcociaz nadal nie wiem czy dostane wize - Schengen ban. 

Naszczescie dostalem prace w tym tygodniu nowa, zdalna w londynie... ale musze pracowac w ich godzinach tak wiec Meksyk nie za bardzo - chcociaz lepiej sie poczuje jak nie dostane GC ze musialem i tak wrocic z meksykanskiego raju :)

Jak przyjdzie 2NL, zaraz dzwonie o badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ready to schedule" oznacza, że dokumenty są OK i że potencjalnie ambasada może Ciebie zaprosić na spotkanie, które jak wynika z linka podesłanego dziś przez @mvgda  nie zostanie zorganizowane na terenie ambasad w Schengen area aż do conajmniej 31 grudnia przez co wizy potencjalnie wylosowane w DV2020 zostaną nieprzyznane i nie zostaną wykorzystane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...