Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MP2018 napisał:

Kzielu... bez zbędnych złośliwości.  Kiedyś dawno temu widziałem na naszym forum poruszony temat właśnie o zdjęciach.  ( nie odnalazłem go ). Konkluzja była taka, że system odrzuca zdjęcia bez uzasadnienia i nie do końca znanego klucza weryfikacji, poza ogólnie dostępna.  Z ciekawości pytam o to bo podobno nie wolno zdjęć korygować graficznie a punkty fotograficzne robią to nagminnie bez pytania. Szkoda, że system nie informuje o usunięciu z puli losowania z powodu np: złej jakości zdj. Tak naprawdę to nie wiesz czy nie zostałeś wylosowanym. Być może w ogóle Twój los był nie ważny bo zgłoszenie jest anulowane np źle zdj. Informacja końcowa jest taka sama w wypadku nie wylosowano lub usunięcia z puli losowanych. 

Nie sieje teorii spiskowych tylko się zastanawiam,  tyle.... 

Pozdrawiam

Przeczytaj swoj post tak z dwa razy to zrozumiesz reakcje. Podobna kategoria to "czy aby loteria to na pewno loteria" i czy przypadkiem (tutaj dowolna rzecz - najczesciej wyksztalcenie)  nie pomaga w wylosowaniu wizy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To może teraz być pewne "opportunity window" - daj znać jak dowiesz się czy ambasady planują wydawać wizy w związku z tym. Spodziewam się, że DoS pójdzie z tym do Supreme Court a tam pewnie będzie 5-4, co znowu "zamknie" ambasady. @mvgda też chyba możesz na tym skorzystać, bo w twoim przypadku wiza była przyznana i trzeba tylko nowe badania i powinno to być szybko wklejone. Musicie zdążyć przed końcem września

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pawelo1988 napisał:

zobacz curtisa twittera, spoznilas sie :(

Zapisałam się wczoraj rano, płatność przeszła w nocy i dzisiaj rano dostałam na maila rachunek, więc mam nadzieję, że udało mi się załapać jakimś cudem 

Chociaż boję się, że zyskają te osoby, które były już w pierwszym pozwie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kasia1166 napisał:

Zapisałam się wczoraj rano, płatność przeszła w nocy i dzisiaj rano dostałam na maila rachunek, więc mam nadzieję, że udało mi się załapać jakimś cudem 

Chociaż boję się, że zyskają te osoby, które były już w pierwszym pozwie... 

a to spoko, myslalem ze sie dopiero zastanawiasz.

no 3.0 jest bardziej skomplikowany bo...

1. zaklada ze sedzia przedluzy rok fiskalny ~ nie sadze ze dla wszystkich, ale moze chociaz dla bioracych udzial w pozwie

2. jezeli przedluzy to czy uzna tych dodanych w ostatnim momencie... a bylo ich sporo, bo ludzie spanikowali widzac decyzje sadu w pierwszym pozwie, nagle kazdy zrozumial ze to jedyna droga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2020 o 19:47, Xarthisius napisał:

Oficjalne dane za luty 2020

Country Reg DV1 DV2 DV3 Total
Poland EU 2 0 0 2

Lacznie 16 wiz (9 wylosowanych)

były jakieś dane za marzec? bo przeglądam posty i nie mogę znaleźć a ciekawi mnie ile osób się kwalifikuje do reissuance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Xarthisius napisał:

Byly: 

Czemu akurat za marzec? Do reissuance kwalifikuje sie kazdy, ktoremu wygasla wiza. Od pazdziernika 2019.

nie chodziło mi bardzo o tabelkę a bardziej o ten dopisek "łącznie 22" bo wg tabelki na marzec jest napisane total 6 XD a ze ufam waszym kalkulacjom to wnioskuje ze wizy zostały wydane 22 osobom w tej loterii dla polski jak na razie. Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, mvgda said:

nie chodziło mi bardzo o tabelkę a bardziej o ten dopisek "łącznie 22" bo wg tabelki na marzec jest napisane total 6 XD a ze ufam waszym kalkulacjom to wnioskuje ze wizy zostały wydane 22 osobom w tej loterii dla polski jak na razie. Czy się mylę?

https://dvcharts.xarthisius.xyz/annual.html - podsumowanie roczne, a tabelki sa z https://dvcharts.xarthisius.xyz/issuances.html

Wez tylko pod uwage, ze konsulat w Polsce obsluguje nie tylko Polakow i jako taka wiz DV tylko w marcu wydala 42. To dziala tez w druga strone, to ze Polak to nie znaczy, ze procesowal sie w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...