Jump to content
Jackie

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania

Recommended Posts

4 minutes ago, Pawex1972 said:

Czy aby podpisać i wysłać wniosek wizowy to trzeba posiadać elektroniczny podpis ??? Proszę o info :)

Nie trzeba nic posiadac.

Dzięki za szybką odpowiedź. :) Tak to zrozumiałem i już miałem w poniedziałek załatwiać ten e-podpis. Dzisiaj wyślę wnioski naszej rodzinki  :)

Dnia 2.08.2019 o 11:09, cclaudia napisał:

Hej hej, czy ktokolwiek dostal jakies info z KCC czy na razie cisza? :) 

Dołączam się do pytania :)

Czy ktoś już dostał w odpowiedzi na złożony DS260 mail z instrukcjami od KCC?
jest jakiś czas określony, w którym od złożenia wniosku powinni odpowiedzieć?

Mąż dzwonił do KCC zapytac sie o kwestie mojego paszportu i uspokoili go ze mamy sie nie spieszyc, spokojnie wyrabiac paszport i odblokowac wniosek mailowo... zapomnial dopytac kiedy beda wysylac instrukcje, zadzwoni jeszcze raz w przyszlym tygodniu to dam znac ale wyglada na to ze im sie nie spieszy ;)

• Like 1

Mam info od KCC, serwery strony padły i do konca tego tygodnia maja nie dzialac wiec nie ma co wchodzic. Poza tym maja duze opoznienie i mozliwe ze zaczna wysylac instrukcje pod koniec roku dopiero. Trzeba byc cierpliwym ;) 

2 godziny temu, cclaudia napisał:

Mam info od KCC, serwery strony padły i do konca tego tygodnia maja nie dzialac wiec nie ma co wchodzic. Poza tym maja duze opoznienie i mozliwe ze zaczna wysylac instrukcje pod koniec roku dopiero. Trzeba byc cierpliwym ;) 

Oo to wiele wyjaśnia.. Od kilku dni próbowałam się logować żeby sprawdzić mój DS a tu tylko informacja, że nie da się zalogować.. Dzięki za info :)