Jump to content

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania

Recommended Posts

3 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Co najmniej 2-3h a na twoim miejscu to bym wzięła baaaardzo duży zapas godzin bo nigdy nic nie wiadomo 

Potwierdzam, czasami różnie jest z systemem i może to być dłużej niż 3 godziny 

• Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Opublikowano oficjalne dane na temat ilosci wydanych wiz za Pazdziernik 2020: Normalnie wklejam tabelke, ale teraz nie bede wyglupial... 1 wiza dla Polski...

W tej materii za wiele doświadczenia chyba na forum nie ma. Generalnie wygasłą wizę imigracyjną można odnowić na pisemny wniosek aplikanta, w którym opisze on swój przypadek i wytłumaczy dlaczego nie

u mnie juz po. Pani Konsul mega mila. dzis mi maja wydrukowac wize a jutro mam odrbrac z tnt . 

Posted Images

Odnosnie dostarczania GC, mieli wprowadzic przesylke za potwierdzeniem odbioru (w teorii od 30 kwietnia 2018!), ale jakos im nie wychodzi... Kolega w pracy dostal GC calkiem nie dawno i tez zwykla poczta. No, ale kiedys moze im sie w koncu udac!

Hej, nasz numer jest current na luty (13tys). Zaproszenia dalej nie ma, chcielibyśmy się dopytać czy wszystko ok. Na tym etapie dalej mamy dzwonić do KCC czy to już sprawa ambasady?

2 godziny temu, cclaudia napisał:

Hej, nasz numer jest current na luty (13tys). Zaproszenia dalej nie ma, 

@cclaudia Tak z ciekawości pytam - a dostaliście jakąś odpowiedź z KCC na wysłane skany dokumentów? Nie mówię tu o auto reply ;)

3 godziny temu, cclaudia napisał:

Tak, juz dawno.

a kiedy wysłaliście dokumenty? ja wysłałam po 19 listopada a zaproszenie przyszło w grudniu kilka dni po ogłoszeniu biuletynu na styczeń. Wiec może poczekajcie do 19 stycznia a jeśli nie przyjdzie to kontaktujcie się z KCC. Pamietam jakiś komenatrz twojego autorstwa ze wasz numer może być na pograniczu luty/marzec wiec może przyjdzie wam zaproszenie po ogłoszeniu biuletynu w tym miesiącu na początek marca 

8 godzin temu, mvgda napisał:

a kiedy wysłaliście dokumenty? ja wysłałam po 19 listopada a zaproszenie przyszło w grudniu kilka dni po ogłoszeniu biuletynu na styczeń. Wiec może poczekajcie do 19 stycznia a jeśli nie przyjdzie to kontaktujcie się z KCC. Pamietam jakiś komenatrz twojego autorstwa ze wasz numer może być na pograniczu luty/marzec wiec może przyjdzie wam zaproszenie po ogłoszeniu biuletynu w tym miesiącu na początek marca 

To byly tylko moje przewidywania, zgodnie z biuletynem to powinna byc polowa lutego. Napisaliśmy wczoraj do KCC czy czegos jeszcze od nas potrzebują :)