Jump to content
JacobWasielewski

Kupowanie Iphone'a w USA

Recommended Posts

50 minut temu, andyopole napisał:

Szybko zaczynasz. Ja zapłaciłem pierwszy mandat po 9 latach. :D

Nie chce sie chwalic ale 13 lat I bez mandatu :lol: Trzeba oczkami poswiecic i jest dobrze :P (odpukac) !

24 minuty temu, pelasia napisał:

Nie chce sie chwalic ale 13 lat I bez mandatu :lol: Trzeba oczkami poswiecic i jest dobrze :P (odpukac) !

Trzeba mieć te ślepia...

"Czy te oczy mogą kłamać, chyba nie....?";)

• Haha 1

10 hours ago, andyopole said:

Ja mam szczęście to trafiania za pierwszym razem (tak jak np w loterii wizowej :D ). Raz jeden tylko wzięłam fure do pracy i masz.... teraz znów jeżdżę kolejką.

• Haha 1

Dnia 13.05.2019 o 23:14, andyopole napisał:

ŁaŁ! 9 Lat bez tiketa? You are my hero! W jednym tylko jestem lepszy: mój max na highway’u-to 95  mil/godz.

Jestem właśnie w usa i mam dylemat.Czy moge kupic tylko bez simloka IPhone? Czy może być kupiony w innej sieci. DORADZCIE PROSZĘ bo jakoś nikt nie umie mi doradzić.Jak Wy kupowaliscie swoje telefony w usa.Bez simlocka? 

Wyjeżdżam do domu już za 4 dni więc sprawa nagli 

Tak ja kupowałem "unlocked" czyli bez simlocka. Telefon z simlockiem może ktoś ci na czarnym rynku w POlsce odblokuje ale pamiętam, że po każdym upgrad'dzie softu mój kolega musiał tę operację powtarzać za każdym razem płacąc za to. Poza tym nie kupisz łatwo Iphone'a w "jakiejś sieci" bez kontraktu, a jak wyjeżdżasz to sieci też ci tego kontraktu nie sprzedadzą. Rada moja - kupuj "unlocked" - pamiętaj jednak, że gwarancja na Iphone'a kupionego w stanach działa tylko w USA. Jak często podróżujesz do USA to nie jest to problem. Sprzęt Apple'a posiada światową gwarancję na wszystko co nie zawiera modułu GSM - czyli Iphone, niektóre modele Ipada i niektóre zegarki.

22 hours ago, Dana 2006 said:

Jestem właśnie w usa i mam dylemat.Czy moge kupic tylko bez simloka IPhone? Czy może być kupiony w innej sieci. DORADZCIE PROSZĘ bo jakoś nikt nie umie mi doradzić.Jak Wy kupowaliscie swoje telefony w usa.Bez simlocka? 

Wyjeżdżam do domu już za 4 dni więc sprawa nagli 

Idzies do iStore i kupujesz IPhone bez simlocka. Nie ma tu nic skomplikowanego. 

48 minut temu, MeganMarkle napisał:

Idzies do iStore i kupujesz IPhone bez simlocka. Nie ma tu nic skomplikowanego. 

Jak to? Podejrzewam że tam cena mocno komplikuje transakcje. Przypuszczam bo cen, ani tu, ani w Polsce nie znam.:D

3 hours ago, andyopole said:

Jak to? Podejrzewam że tam cena mocno komplikuje transakcje. Przypuszczam bo cen, ani tu, ani w Polsce nie znam.:D

Na ten moment ja tez nie znam, na pewno przy tym kursie dolara jest to niezbyt korzystne... ja jak kupowałam ile tam lat temu to dolar był o wiele tańszy a IPhone kosztował 700$ (wzięłam zdaje się iphona 5 jak właśnie wyszedł IPhone 6 wiec był dużo tańszy a nowiutki). Bardzo się to wtedy vs ceny w PL opłacało.

2 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Na ten moment ja tez nie znam, na pewno przy tym kursie dolara jest to niezbyt korzystne... ja jak kupowałam ile tam lat temu to dolar był o wiele tańszy a IPhone kosztował 700$ (wzięłam zdaje się iphona 5 jak właśnie wyszedł IPhone 6 wiec był dużo tańszy a nowiutki). Bardzo się to wtedy vs ceny w PL opłacało.

Wyjechałaś a tam w domu trzęsienie ziemj...