Skocz do zawartości

Pobyt stały w USA


poltek12

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, poltek12 napisał:

tylko nie wiem czy ryzykowac skladaniem tego jesli znowu skoczy na 2.5 roku na przyklad, bo za pol roku od zlozenia i 130 moze byc roznie, i teraz wszyscy rusza na to

A jakie konkretnie widzisz w tym ryzyko ? To jest najprostsza droga sciagniecia malzonka - retrogresja bedzie na pewno ale jakie to ma znaczenie (poza iloscia czasu ktory ten proces zajmie) jezeli celem jest sciagniecie jej do US ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, ze jest to bardzo duze ulatwienie, jednak przez ten czas bedziemy tak rozdzieleni, ze zastanawiam sie czy czekanie np 2.5 roku jesli skoczy do tego poziomu ma sens i po prostu wrocic do polski i tam zaczynac zycie

 

nie wiem jaki to ma wplyw i czy faktycznie tak od razu by sie wszyscy na to rzucili i zapchali kolejke ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, poltek12 said:

3) nie rozliczalem bo nie mialem prawie wcale dochodow w USA

Jezeli miales jakiekolwiek dochody w Polsce (czy gdziekolwiek na Swiecie), to je tez powinnes rozliczyc w USA. Bedziesz musial uregulowac te kwestie. Najlepiej przed calym procesem sponsorowania.

44 minutes ago, poltek12 said:

tak wiem, ze jest to bardzo duze ulatwienie, jednak przez ten czas bedziemy tak rozdzieleni, ze zastanawiam sie czy czekanie np 2.5 roku jesli skoczy do tego poziomu ma sens i po prostu wrocic do polski i tam zaczynac zycie

nie wiem jaki to ma wplyw i czy faktycznie tak od razu by sie wszyscy na to rzucili i zapchali kolejke ;/

No to sie decyduj, nie ma szybkiej drogi na skroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...