Jump to content
Anarion

Obywatelstwo- czas trwania procedury

Recommended Posts

Dnia 22.08.2019 o 14:28, MeganMarkle napisał:

a jak widzę tych chińczyków w pracy co codziennie siedzą do 4 rano nad kompem i jeszcze w weekend pracują to jestem w szoku jak tak można. Zwłaszcza ze ja przecież dostarczam wyniki tak samo jak oni, tylko ze max 8h dziennie pracuje bo więcej nie mam zamiaru. Nie rozumiem tej kultury długiego niewydajnego pracowania 

Amen. Ja tez nie. Zwlaszcza jak sama zauwazylas, ich wyniki nie roznia sie radykalnie. Nikt mnie nigdy nie przekona ze pracoholizm to cos dobrego. 

Dnia 20.08.2019 o 21:12, MeganMarkle napisał:

Mi jeszcze 4 lat do obywatelstwa brakuje, wiec się zastanowię jak przyjdzie co do czego, ale na ten moment myśle tak - owszem, rozliczanie się z IRS forever to wrzód na dupie, ale za to mając amerykański paszport zawsze ma się opcje wjazdu (w razie gdyby jakaś wojna czy coś ) bez proszenia się o wizę, nikt Cię tez z kraju nie wyrzuci - z GC jesteś jakby obywatelem drugiej kategorii i zawsze będziesz zdany na łaskę obecnego prawa imigracyjnego.

Ja mam takie samo podejscie. Ja moge aplikowac za 1.5 roku - jak tylko bede mogla to skladam papiery, jak dostane obywatelstwo to sobie moge smigac/mieszkac/gdzie akurat mnie poniesie w zaleznosci od humoru :P 

Dokumenty zlozylem w Californi w Pazdzierniku 2018 dwa tygodnie od zlozenia mialem zlozenie odciskow palcow. I dopiero dwa dni temu przyszlo mi se mam Rozmowe/test 20 Wrzesnia (Sobota) Pozdrawiam!