Jump to content

Obywatelstwo- czas trwania procedury

Recommended Posts

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W rozpoznawaniu sarkazmu zostales aktualnym forumowym mistrzem swiata... Gratulacje !

Niestety - i jeszcze krzywo na Ciebie patrzą jak wychodzisz o normalnej (po 8h) godzinie... Ja kiedyś ostro napieralem ale już mi dawno przeszło - słabe takie życie i nie ma większego sensu.

Oj tam, wcale nie osiem bo mogłem to z robić w 2013 więc tylko sześć! Obecna GC kończy mi się w 2022 więc wg obecnych planów w tym roku chciałbym być już na stałe  w Polsce. Ale kto wie, może mnie prz

21 godzin temu, kzielu napisał:

W rozpoznawaniu sarkazmu zostales aktualnym forumowym mistrzem swiata... Gratulacje !

Dzeikuje za gratulacje :), a  Sarkazm to moje drugie imie jakby co... ale juz nie troluje watku bo my polacy jestesmy tacy wrazliwi, ze jeszcze kogos uraze : )

Edited by tupilac
  • 5 months later...

On 10/26/2020 at 12:19 PM, ilon said:

Aplikowal ktos ostatnio i wie jak bardzo wydluzyly sie/zmienily sie procedury? 

NJ - aplikowalam w styczniu 2020, w grudniu 2020 mam test. 
w miedzyczasie zmienilam adres  :)

On 11/3/2020 at 1:08 PM, Marekklejs said:

Witam , 3 miesiące temu złożyłem na paszport dla syna ( syn ma Green Card ) ( ja jestem obywatelem ) terez dostałem list od agencji ( żebym podał oryginały certyfikat adopcji syna ) problem w tym jest taki ze syn wcale nie jest adoptowany ? Czy ktoś się spotkał z czymś takim ?