Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, bq11 said:

Czy zoskoczy ?! Tego pewnie nie wiedzą nawet najstarsi górale ;)
Kiedyś zgłoszenia do loterii były wydłużone w czasie bo była jakaś awaria... Nie pamietam niestety dokładnie. 
Spokojnie, będzie dobrze. Spróbuj w nocy ;)   

Dziękuje ... spróbuje ;)

Mi teraz przeszło na Firefoxie. Na IE i Chromie miałem błędy po pierwszej stronie formularza.

51 minutes ago, Pucynkowa said:

Tak dla pewności - zgłoszenia są przyjmowane do jutra do 12:00 w południe?

Do poludnia w Kentucky, czyli do 18:00 czasu polskiego.

12 godzin temu, che napisał:

Mi teraz przeszło na Firefoxie. Na IE i Chromie miałem błędy po pierwszej stronie formularza.

To raczej nie ma znaczenia jakiej przeglądarki się używa, ani u jakiego providera.

Próbowałem kilku przeglądarek, na różnych laptopach i to dodatkowo przez różne VPNy. Strona jest po prostu przeciążona i żadne czary tu nie pomogą.

Ostatecznie przeszło w chromie po bardzo dużej ilości kliknięć przycisku "odśwież".

Jedno zgłoszenie poszło (po odświeżeniu tylko 2-3 razy), a drugie nie idzie. A jutro ostatni dzień.
To nasze czwarte zgłoszenie i pierwszy raz wyskakuje błąd. Chyba coraz gorzej z tą stroną.

Oby się przed pracą udało wysłać moje zgłoszenie.
W każdym razie powodzenia wszystkim :)

U mnie nie idzie na żadnej przeglądarce. Historia ciastka i inne kasowane na chrome, ie, też nic nie daje. 2x doszedłem do potwierdzenia i nawet 100 krotne odswiezanie nic nie dało. Ajjj chyba się nie uda tym razem

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...