Jump to content

Recommended Posts

12 minut temu, cee napisał:

Nie pom9glo na incognito. Kompresja też nic nie dała, chociaż coraz częściej do 2 kroku się prz3chodzi.

A po co ktoś ma coś z tym robić? To nie w ich interesie emoji6.png

Nie planowałem aplikowac, ale czytając Twoje ostatnie komentarze z ciekawości spróbowałem i ja. Strona nie weszła, odświezyłem i potem po komunikacie przeglądarki o konieczności ponownego przesłania informacji  - "Resend" ("Prześlij ponownie" chyba w polskiej przeglądarce). Resend, Resend, Resend... itd, i po kilkunastu cosekundowych próbach weszło i jest "Success" z confirmation number. Nie usuwałem historii ani zadnych innych ciastek. Firefox.

• Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

HELOOOOOOOOO Witam Was ze słonecznej Kaliforniiiiii....HAHAHAHAHA żartuje dalej w Polsce...... PREM DZIĘKI STARY ..  TO CO , ZACZYNAMY ODLICZANIE ???? UWAGA UWAGA POZOSTAŁO ONLY ONLY TYLKO..

Mam nadzieję że na wybory w październiku nie pójdziesz. 

Nie rozumiem zamieszania - jeśli ktoś zamierza osiedlić się w kraju, w którym de facto nie istnieje publiczna służba zdrowia to chyba zdaje sobie sprawę z jej kosztów, nieprawdaż? Poza tym wg wylic

Posted Images

13 minutes ago, rzecze1 said:

Nie planowałem aplikowac, ale czytając Twoje ostatnie komentarze z ciekawości spróbowałem i ja

Potem wygrasz, napiszesz, ze to tylko tak dla jaj i bedziesz sie musial opedzac od tlumu z pochodniami i widlami, ze "dobrym ludziom" los odbierasz! :D 

• Haha 1
Potem wygrasz, napiszesz, ze to tylko tak dla jaj i bedziesz sie musial opedzac od tlumu z pochodniami i widlami, ze "dobrym ludziom" los odbierasz!  
Otototot, przez to@rzecze1 żeś się wbił w kolejkę to ja nie mogłem wysłać
  • Haha 2
Teraz, Xarthisius napisał:

Potem wygrasz, napiszesz, ze to tylko tak dla jaj i bedziesz sie musial opedzac od tlumu z pochodniami i widlami, ze "dobrym ludziom" los odbierasz! :D 

Hah! Jak coś, to winę zwalę na @cee :)

W pierwszych latach aplikowałem kilka razy, potem okoliczności się zmieniły i nawet o tym nie myślałem, zwłaszcza, ze czas szybko leci i ostatnio jakoś zawsze to okno na wysłanie zgłoszenia przegapiałem.  Wygrana na tym etapie byłaby duzym "problemem"... i trochę czasu bym spędził zastanawiając się co robib. Zatem zgłoszenie zostało wysłane moze "nie dla jaj", ale "nieplanowanym przypadkiem" :)

• Jackie locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...