Jump to content

Recommended Posts

12 minut temu, cee napisał:

Nie pom9glo na incognito. Kompresja też nic nie dała, chociaż coraz częściej do 2 kroku się prz3chodzi.

A po co ktoś ma coś z tym robić? To nie w ich interesie emoji6.png

Nie planowałem aplikowac, ale czytając Twoje ostatnie komentarze z ciekawości spróbowałem i ja. Strona nie weszła, odświezyłem i potem po komunikacie przeglądarki o konieczności ponownego przesłania informacji  - "Resend" ("Prześlij ponownie" chyba w polskiej przeglądarce). Resend, Resend, Resend... itd, i po kilkunastu cosekundowych próbach weszło i jest "Success" z confirmation number. Nie usuwałem historii ani zadnych innych ciastek. Firefox.

To znaczy że ta zielona karta nie jest mi pisana skoro mnie odrzuca w przedbiegach

Witam

Ja od wczoraj próbuję dwa wnioski wysłać ale ani na chrome ani na ie nie przejdzie pierwszej strony, straszny lipsztyk... może wieczór co odblokuje :D

13 minutes ago, rzecze1 said:

Nie planowałem aplikowac, ale czytając Twoje ostatnie komentarze z ciekawości spróbowałem i ja

Potem wygrasz, napiszesz, ze to tylko tak dla jaj i bedziesz sie musial opedzac od tlumu z pochodniami i widlami, ze "dobrym ludziom" los odbierasz! :D 

• Haha 1

Potem wygrasz, napiszesz, ze to tylko tak dla jaj i bedziesz sie musial opedzac od tlumu z pochodniami i widlami, ze "dobrym ludziom" los odbierasz!  
Otototot, przez to@rzecze1 żeś się wbił w kolejkę to ja nie mogłem wysłać
  • Haha 2

Teraz, Xarthisius napisał:

Potem wygrasz, napiszesz, ze to tylko tak dla jaj i bedziesz sie musial opedzac od tlumu z pochodniami i widlami, ze "dobrym ludziom" los odbierasz! :D 

Hah! Jak coś, to winę zwalę na @cee :)

W pierwszych latach aplikowałem kilka razy, potem okoliczności się zmieniły i nawet o tym nie myślałem, zwłaszcza, ze czas szybko leci i ostatnio jakoś zawsze to okno na wysłanie zgłoszenia przegapiałem.  Wygrana na tym etapie byłaby duzym "problemem"... i trochę czasu bym spędził zastanawiając się co robib. Zatem zgłoszenie zostało wysłane moze "nie dla jaj", ale "nieplanowanym przypadkiem" :)

Im out, zostawiłem córkę niech odświeża może będzie miała więcej szczęścia niż ja