Jump to content

Recommended Posts

Edit: czy komuś z osób, którym wyświetlał się ten/podobny błąd po naciśnięciu "Submit" udało się z sukcesem przesłać formularz i otrzymać numer potwierdzający jego złożenie?
Jeśli tak - to cóż zrobił(a) ta osoba?
Zdjęcia mieszczą się w limicie - u mnie ok 120 k każde u znajomych różnie - jedni 180k, inni 110k (limit wg instrukcji to 240k per image);
Wszystkie strony i zasoby internetu są dostępne (captcha z oficjalnej strony działa, ja sprawdzałam czy formularz jest weryfikowany w trakcie wypełniania (patrz wyżej) - jest i to też działa) więc to nie problem po naszej stronie;
Różne godziny prób składania aplikacji.

15 godzin temu, Halyna napisał:

Czy zmieniałaś rozmiar zdjęcia jak radzi @DanielCA ?
Nie wiem co im doradzić, ponieważ od strony informatycznej (software i hardware) i jedni i drudzy wszystko mają  prawidłowo.

Nie, po prostu próbowałem kilka razy. Za każdym razem wywalało się gdzie indziej, wiec moim zdaniem to ich strona technicznie leży :) 

• Upvote 1

38 minut temu, MiL999 napisał:

Tak się zastanawiam na ile to jest faktycznie loteria. Czy ktoś bardziej wykształcony z lepszym zawodem może mieć większe szanse na "wylosowanie"?

Po raz piecdziesiaty zadawane jest tutaj to bezsensowne pytanie....Zostali wylosowani ludzie ktorzy zadnego zawodu nie mieli (np. byli w liceum) ale do loterii sie nie kwalifikowali co powinno Ci odpowiedziec na to zastanawianie sie...

A nawet gdyby tak nie bylo, to z pewnoscia grupka przypadkowych forumowiczow miala by dokladna wiedze na ten temat wlacznie z dowodami....

Zgłoszenie w końcu weszło.

Nie wiem czy to miało znaczenie, ale w porównaniu do poprzednich prób w polu o liczbę dzieci zamiast podać 0 zostawiłem puste - reszta bez zmian. A może po prostu jest teraz mniejsze obciążenie ich serwerów.

Firefox pod Ubuntu.

Zdjęcie 600x600, 129kb

19 godzin temu, Halyna napisał:

Edit: czy komuś z osób, którym wyświetlał się ten/podobny błąd po naciśnięciu "Submit" udało się z sukcesem przesłać formularz i otrzymać numer potwierdzający jego złożenie?
Jeśli tak - to cóż zrobił(a) ta osoba?
Zdjęcia mieszczą się w limicie - u mnie ok 120 k każde u znajomych różnie - jedni 180k, inni 110k (limit wg instrukcji to 240k per image);
Wszystkie strony i zasoby internetu są dostępne (captcha z oficjalnej strony działa, ja sprawdzałam czy formularz jest weryfikowany w trakcie wypełniania (patrz wyżej) - jest i to też działa) więc to nie problem po naszej stronie;
Różne godziny prób składania aplikacji.

Tak, wyświetlał mi się ten sam error w pierwszym dniu loterii, odświeżałem do skutku ten error, aż nie pojawiło się, że czas został przekroczony (max 1h na zrobienie wniosku jest), wtedy zrobiłem drugi raz i wszystko poszło, nic nie zmieniałem, nic nie kombinowałem, chyba najlepszym sposobem jest poprostu próbowanie, tutaj raczej żadna zmiana rozmiarów zdjęcia nie wpłynie na to, że strona nam odpowie/nie odpowie. Pozdrawiam.

Edited by Levix

Chcialem sie zapytac, jak to jest z losowaniem dla osob ktore przebywaja w usa. Ma ktos jakies wskazowki jak wypelnic wniosek? ja swoja karte juz wylosowalem, od roku jestem w Stanach, lecz wszystko zalatwialem w Polsce. Teraz chcialbym pomoc, osobie ktora chce sprobowac wylosowac karte, lecz tu w Ameryce. Rozumiem, ze kraj zamieszkania trzeba zaznaczyc USA, adres korespondencyjny rowniez w USA. Jest cos na co trzeba zwrocic uwage? pytanie moze proste i banalne, ale kto pyta nie bladzi.

Napewno pobyt w USA musi byc legalny. Znam ludzi, ktorzy wylosowali GC bedac w USA nielegalnie, np. na przesiedzianych wizach turystycznych ale to stare dzieje.

29 minut temu, andyopole napisał:

Napewno pobyt w USA musi byc legalny. Znam ludzi, ktorzy wylosowali GC bedac w USA nielegalnie, np. na przesiedzianych wizach turystycznych ale to stare dzieje.

a pobyt na wizie studenckiej? osoba ta studiuje na jednym z uniwersytetow w Chicago.