Jump to content

Recommended Posts

4 minutes ago, nula said:

Dziękuję za szybką odpowiedź. W innym wątku jeszcze widziałam że nastąpiły zmiany w H1b i nie ma możliwości wydłużyć jej o kolejne 3 lata? Tzn trzeba będzie wziąć udział w nowym losowaniu w Kwietniu na h1b? 

Pierwsze slysze, w ktorym watku? Jedyna zmiana odnosnie renewal, to to ze maja rownie skrupulatnie oceniac wnioski, tak jakby byly one skladane po raz pierwszy.

• Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

HELOOOOOOOOO Witam Was ze słonecznej Kaliforniiiiii....HAHAHAHAHA żartuje dalej w Polsce...... PREM DZIĘKI STARY ..  TO CO , ZACZYNAMY ODLICZANIE ???? UWAGA UWAGA POZOSTAŁO ONLY ONLY TYLKO..

Mam nadzieję że na wybory w październiku nie pójdziesz. 

Otototot, przez to@rzecze1 żeś się wbił w kolejkę to ja nie mogłem wysłać

Posted Images

Witam,

Już po zgłoszeniu.

I jak co roku ten sam problem. Za pierwszym razem przejście z części 1 do części 2 jest nie możliwy. Pojawia się komunikat: "Ta witryna jest nie osiągalna"

trzeba nacisnąć "Cancel Entry" i ponownie wypełnić część 1 i o dziwo za drugim razem bez problemu przechodzi dalej.

Poniżej film (16 sekund) jak to wygląda.

Edited by Aplikant1984

Tak przy okazji tych błędów po stronie US - czy ktoś może przypomnieć po jakim czasie można składać ponownie aplikację w przypadku pojawienia się błędu połączenia bądź odbioru danych z uwagi na zły certyfikat? 30 minut ? 2h? 24?

Dnia 18.10.2019 o 09:50, Halyna napisał:

Tak przy okazji tych błędów po stronie US - czy ktoś może przypomnieć po jakim czasie można składać ponownie aplikację w przypadku pojawienia się błędu połączenia bądź odbioru danych z uwagi na zły certyfikat? 30 minut ? 2h? 24?

To jest właśnie trafne pytanie po jakim czasie i czy w ogóle można złożyć ponownie wniosek?

Czy czasem późniejszy wniosek nie jest traktowany jako ponowne zgłoszenie?

Edited by Aplikant1984

21 minut temu, tomey napisał:

Dobry wieczór wszystkim.

Kolejny wniosek wysłany, już chyba po raz szesnasty. Ciekawe czy za tym razem się uda i aż się boję, że tak :)

Udało się za pierwszym razem bez błędów? Jakiej przeglądarki użyłeś? Jakiego rozmiaru (w kb) masz pliki zdjęciowe?

2 minuty temu, Halyna napisał:

Udało się za pierwszym razem bez błędów? Jakiej przeglądarki użyłeś? Jakiego rozmiaru (w kb) masz pliki zdjęciowe?

Nie, za trzecim, trzeba próbować do skutku, aż pojawi się potwierdzenie z Twoimi danymi i numerem. IE, foto obrobione w ichniejszym narzędziu, 73 kb.

• Jackie locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...