Skocz do zawartości

druga próba


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Pare miesiecy temu (w maju) popełniłam głupotę i starałam się o wize b1/b2 będąc między pracami. Odrzucili mi ją z powodu braku zatrudnienia, za słabe więzi. Teraz od paru miesięcy pracuję, jestem jeszcze na umowie na czas określony. Teraz pytanie: W jakim czasie najlepiej starać się drugi raz? czy lepiej trochę jeszcze przeczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, anna4198 said:

pytanie: czy ze wzgledu na to ze juz raz mnie odrzucili, bedą teraz inaczej patrzeć? czy to że pracuję tylko niecale 3 miesiące nie podniese im brwi?

Podniesie i dlatego ja bym na Twoim miejscu zaczekała... a czemu Ci się tak spieszy do tych Stanów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, anna4198 said:

nie spieszy mi się, po prostu chciałam polecieć jeszcze w tym roku ale nie wiem jak z tym wyjdzie.

zaczekać, ale jak długo?

Ja bym poczekała przynajmniej do kolejnych wakacji. Pracować już będziesz rok, wiec wyglada to lepiej, no i wtedy się spina historia że chcesz faktycznie na wakacje turystycznie pojechać, bo na ten moment to pachnie na kilometr wyjazdem do nielegalnej pracy.... to tak wg mojej oceny tylko, aczkolwiek mało wiem o Tobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...