Jump to content

Recommended Posts

24 minuty temu, ada34 napisał:

W niedzielę wystosowałem maila do Konsulatu w Krk, i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej odpowiedzi

No co Ty? Oczekujesz odpowiedzi w dwa dni?

Podanie nabiera mocy prawnej. :)

13 godzin temu, ada34 napisał:

W niedzielę wystosowałem maila do Konsulatu w Krk, i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej odpowiedzi

Czasami szybko odpowiadają a czasami dłużej, ten czas to np 5 dni roboczych a dzisiaj mamy środę. 

11 godzin temu, sly6 napisał:

Czasami szybko odpowiadają a czasami dłużej, ten czas to np 5 dni roboczych a dzisiaj mamy środę. 

Dnia 10.12.2019 o 19:36, andyopole napisał:

No co Ty? Oczekujesz odpowiedzi w dwa dni?

Podanie nabiera mocy prawnej. :)

Dnia 7.12.2019 o 17:21, Dinozaur napisał:

Może mają jeszcze ten wniosek albo decyzję o nieprzyznaniu wizy. Nie wiem jak długo przechowuje się wnioski Ds-160 ale podejrzewam, że długo jeśli nie całe życie. Próbowałeś zapytać o kopię dokumentów?

Otrzymałem odpowiedz z Konsulatu- "Niestety nie możemy Panu udzielić takiej informacji – proszę wpisać orientacyjną datę odmowy". BTW... To mi pomogli w udzieleniu poprawnej odpowiedzi:angry:  

Albo ze nie moga ich idzielic przez maila - do czesci z tego potrzebna jest przeciez FOIA... Kazdy moglby sie spytac czy Andyopole dostal kiedys rejecta...

20 minut temu, kzielu napisał:

Albo ze nie moga ich idzielic przez maila - do czesci z tego potrzebna jest przeciez FOIA... Kazdy moglby sie spytac czy Andyopole dostal kiedys rejecta...

@kzielu :D tyz prowda! Mnie wystarczy tutaj zapytac - odpowiadam: nigdy nie dostalem. ;)  

Co tam, w sumie mialem raptem dwa razy turystyczna wize.

21 minut temu, kzielu napisał:

W @ podałem im wszystkie dane mojej mamy i mnie (dokładny adres zamieszkania, pesel i nr. telefonu).

Guest
Dnia 11.12.2019 o 19:26, ada34 napisał:

Otrzymałem odpowiedz z Konsulatu- "Niestety nie możemy Panu udzielić takiej informacji – proszę wpisać orientacyjną datę odmowy". BTW... To mi pomogli w udzieleniu poprawnej odpowiedzi:angry:  

No to jest zagwozdka, bo jak się ma teraz "proszę wpisać orientacyjną datę odmowy" do "oświadczam, że wszystkie dane są kompletne i zgodne z prawdą". Żeby potem nie było, że to jakieś kłamstwo. Oczywiście teraz przesadzam, ale wiecie o co mi chodzi. Oświadczenie nie jest na zasadzie "według mojej najlepszej wiedzy".

Próbowałeś zadzwonić do ambasady? telefonicznie zakłada się profil z tego co pamiętam, podaje swoje dane, numer paszportu. Może jak Cię już zweryfikują to otrzymasz więcej szczegółów?

Esta pozwala na wybranie z listy niepełnej daty? w sensie sam rok czy wyświetla sie na czerwono, żeby wybrać też z listy dzień i miesiąc?

Edited by Guest