Skocz do zawartości

Jak ustalić datę wywiadu w ambasadzie


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze

Ponawiam prośbę o udzielenie informacji dot. ustalenia na podstawie biuletynu wizowego potencjalnej daty wywiadu w ambasadzie o wizę imigracyjna?

Data priorytetowa mojej sprawy: 10.07.2006 r.

04.11.2019 r. NVC zaakceptowalo moje dokumenty. Sprawa obecnie przebywa w NVC.

Kategoria F4

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety forumowy jasnowidz jest obecnie na urlopie....  Przesledz jak zmienialy sie PD dla F4 pomiedzy poszczegolnymi wydaniami biuletynu i na podstawie tego mozesz zgrubie szacowac w jakim tempie bedzie sie ona zmienic i kiedy Twoja bedzie current (to bedzie najwczesniejsza data kiedy ta rozmowa bedzie mogla sie odbyc). Ale to bedzie tylko i wylacznie zgadywanie.

Nic wiecej ktokolwiek na forum powiedziec Ci moze bo nie ma do tego zadnych innych podstaw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kzielu nie zrozumiales sie z OP. Ona jest current. Immediate action date dla F4 w grudniowym biuletynie to 22JUL07

@Żaneta83 ostatni krok, czyli zebranie dokumentow do kupy i zarezerwowanie terminu w ambasadzie zajmuje im od 6 tygodni do paru miesiecy. W chwili obecnej przetwarzaja dokumenty z < 11 pazdziernika [1]. Cierpliwosci.

[1] https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/the-immigrant-visa-process/collect-and-submit-forms-and-documents-to-the-nvc/step-6-submit-documents-to-the-nvc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz. W dziale wiz imigracyjnych uzyskałam odpowiedź że moja sprawa powinna być juz dawno rozpatrzona skoro data priorytetowa to 10.07.2006 r. Kontakt tel z NVC graniczy z cudem z uwagi na wielość spraw. Z uwagi na to, że nie orientuje się w tej procedurze zaczęłam się trochę niepokoić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xarthisius napisał:

@kzielu nie zrozumiales sie z OP. Ona jest current. Immediate action date dla F4 w grudniowym biuletynie to 22JUL07

@Żaneta83 ostatni krok, czyli zebranie dokumentow do kupy i zarezerwowanie terminu w ambasadzie zajmuje im od 6 tygodni do paru miesiecy. W chwili obecnej przetwarzaja dokumenty z < 11 pazdziernika [1]. Cierpliwosci.

[1] https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/the-immigrant-visa-process/collect-and-submit-forms-and-documents-to-the-nvc/step-6-submit-documents-to-the-nvc.html

 Jeżeli moje dokumenty były przesłane w sierpniu. We wrześniu ponownie przeslalam skan paszportu, a 4 listopada br dokumenty złożone przez wnioskodawcę zostały przyjęte i zatwierdzone to jak to się ma do tego że obecnie przetwarzaja dokumenty z 11 października?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Żaneta83 said:

 Jeżeli moje dokumenty były przesłane w sierpniu. We wrześniu ponownie przeslalam skan paszportu, a 4 listopada br dokumenty złożone przez wnioskodawcę zostały przyjęte i zatwierdzone to jak to się ma do tego że obecnie przetwarzaja dokumenty z 11 października?

Nie wiem czy petycja trafia na spod stosiku na czyims biurku po kazdym update'cie. Tak jak pisalem, po zatwierdzeniu dokumentow NVC procesuje sprawe od paru tygodni do paru miesiecy. Czekalas na ten moment 13 lat. To czy Ci odpisza w grudniu, styczniu czy lutym nie powinno chyba robic specjalnej roznicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Xarthisius napisał:

Nie wiem czy petycja trafia na spod stosiku na czyims biurku po kazdym update'cie. Tak jak pisalem, po zatwierdzeniu dokumentow NVC procesuje sprawe od paru tygodni do paru miesiecy. Czekalas na ten moment 13 lat. To czy Ci odpisza w grudniu, styczniu czy lutym nie powinno chyba robic specjalnej roznicy?

Mogę czekać kolejne lata. Moje zainteresowanie jest dosyć naturalne ponieważ zainwestowałam w to i trochę pieniędzy i czas na dokumenty. 

Dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...