Skocz do zawartości

Zdjęcie niemowlaka do paszportu


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Xarthisius said:

Yup, do DV robilem i to tego wygranego ;)

Wykadrowac mozesz ichnim toolem: https://travel.state.gov/content/travel/en/passports/how-apply/photos.html a wydrukowac gdziekolwiek.

Tylko trzeba miec bialy przewijak :D

DZieki bardzo! Myśle że położę go na prześcieradle białym i będzie gites :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2020 o 20:20, MeganMarkle napisał:

DZieki bardzo! Myśle że położę go na prześcieradle białym i będzie gites :D

Ja probowalam starszemu i namęczyłam  sie przy tym ogromnie ( mam dość profesjonalny sprzęt, tla, oświetlenie więc wzięłam sobie to do serca ;) )  a i tak cos spierniczyłam i glowa byla o kilka milimetrów za duża.:wacko: Wiec zrobilismy jeszcze raz szybko na poczcie - i uwierz mi za $15 szkoda twojego czasu i nerwow.  Ja sie martwilam o druga brode, o krzywa glowe, o zle spojrzenie - a on tam po prostu pstryknął gdy trzymaliśmy go na rekach. Także moje czerwone paznokcie sa na pierwszym planie ;) 

Ale przynajmniej miałam pewnosc ze przejdzie. 

Z mlodsza nawet nie probowalam -od razu pobieglismy na poczte i wczoraj dostalismy paszport. To ze zdjecie jest wstrętne to inna sprawa ale nie ma to najmniejszego znaczenia. Moge Ci przeslac na DM jak chcesz sie posmiac i zobaczyc jakie cuda tutaj do paszportu wklejaja ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/27/2020 at 1:12 PM, agatenka said:

Ja probowalam starszemu i namęczyłam  sie przy tym ogromnie ( mam dość profesjonalny sprzęt, tla, oświetlenie więc wzięłam sobie to do serca ;) )  a i tak cos spierniczyłam i glowa byla o kilka milimetrów za duża.:wacko: Wiec zrobilismy jeszcze raz szybko na poczcie - i uwierz mi za $15 szkoda twojego czasu i nerwow.  Ja sie martwilam o druga brode, o krzywa glowe, o zle spojrzenie - a on tam po prostu pstryknął gdy trzymaliśmy go na rekach. Także moje czerwone paznokcie sa na pierwszym planie ;) 

Ale przynajmniej miałam pewnosc ze przejdzie. 

Z mlodsza nawet nie probowalam -od razu pobieglismy na poczte i wczoraj dostalismy paszport. To ze zdjecie jest wstrętne to inna sprawa ale nie ma to najmniejszego znaczenia. Moge Ci przeslac na DM jak chcesz sie posmiac i zobaczyc jakie cuda tutaj do paszportu wklejaja ;) 

O rety, to może spróbuje i tak. A możemy przyjść z buta zrobić foto i od razu to złożyć? A jak długo później się czeka aż ten paszport do domu przyślą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas trzeba zrobić appointment online. Nie ma z tym problemu i sa dostępne z dnia na dzien ale „z buta” Cie nie wezmą nawet jezeli na poczcie akurat nikogo nie ma. :angry: Moze w innych placówkach sa bardziej wyrozumiali, natomiast nic Ci nie zalezy sie umówić bedziesz przynajmniej miała pewność ze cie nie odprawia z kwitkiem
https://tools.usps.com/rcas.htm 

Tam jest pytanie o to czy potrzebujesz zdjęć czy nie (u mojego syna zaznaczyliśmy ze nie a i tak nie bylo problemu ze zrobieniem) 
 

Teoretycznie standard to 6-8 tygodni, my czekaliśmy równiutkie cztery , ze starszym mielismy expedite po okolo 10 dnich mielismy dokument w reku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...