Skocz do zawartości

Kiedy zebrać wymagane dokumenty?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeśli mam ustaloną rozmowę z konsulem na powiedzmy 30 września to dokumenty potrzebne do GC mam mieć zrobione przed tą rozmową?
Chodzi mi o to, czy na tej rozmowie mam mieć już wszystko przygotowane czy jakieś dokumenty są robione dopiero przez skierowanie z ambasady?
1. Opłatę za rozpatrzenie wniosku płacę w kasie ambasady przed rozmową?

2. Odpisy aktów (małżeństwa, niekaralności, świadectwa, urodzenia) 

3. Badania wykonywane u lekarzy, którzy mają zezwolenie na wykonywanie badań potrzebnych do wizy, je mogę wykonać wybierając takiego lekarza sam czy dostaje skierowanie po rozmowie?

4. Dokumenty finansowe, mogą być to wyciągi bankowe, wypłaty, stan konta, jednak czy muszą być one po angielsku?

Po otrzymaniu informacji o wygranej składam wniosek DS260 i potem dostaje list z USA czy Maila z informacją o spotkaniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mniej więcej timeline każdej loterii wizowej. Pożyczone od http://britsimonsays.com + moje edycje.Ogólnie jeśli Cię interesuje cała procedura GC poprzez loterię wizową, to polecam poczytać tego bloga. Pytania szczegółowe na forum po wylosowaniu. Masz potem co najmniej 5 miesięcy na rozwianie wątpliwości. Przed wylosowaniem ta wiedza nie jest CI do niczego potrzebna

 1390029471_visatimeline.thumb.png.a0cdac545a10c781378f437d0b0576a0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...