Skocz do zawartości

Koronawirus lotniska w USA


kismet75

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, andyopole napisał:

Widzialem to oswiadczenie rano w wiadomosciach przy sniadaniu. Ciekawym ilu Amerykanow to przetestuje na sobie? Bo tego ze sie tacy znajda jestem pewien.

Jakies dwa tygodnie temu w lokalnych wiadomosciach byl taki program gdzie madrzy ludzie radzili jak sobie radzic w tych trudnych czasach. Zadzownil jakis gosciu z pytaniem co to moze byc za przyczyna ze po zjedzeniu salatki dostal ciezkiej sraczki. Po serii kontrolnych pytan eksperta okazalo sie ze warzywa kupione w Walmart myl woda z mydlem.  :D

To mi przypomina mojego kolege z Lublina, którego męczyły tygodniami bóle brzucha. Az podejrzewał jakiegoś młodocianego raka jelit... Sprawa się dopiero wyjaśniła jak go odwiedziła w akademiku siostra... "Ty tym myjesz naczynia??? Przeciez to płyn do podłóg!...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 24.04.2020 o 21:33, rzecze1 napisał:

To mi przypomina mojego kolege z Lublina, którego męczyły tygodniami bóle brzucha. Az podejrzewał jakiegoś młodocianego raka jelit... Sprawa się dopiero wyjaśniła jak go odwiedziła w akademiku siostra... "Ty tym myjesz naczynia??? Przeciez to płyn do podłóg!...."

Mialem dopisac... gosciu ma mozg z kosmosu, oraz niezla smykalke do pieniedzy, ale do prostych spraw do zawsze mial dwie lewe rece... plyn to plyn... wazne, ze w promocji... :)

Na szczescie znalazl kompatybilna zone ktora swietnie ogarnia sprawy "przyziemne" i razem sie swietnie uzupelniaja, w innym wypadku juz dawno by z tego swiata zszedl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...