Jump to content

Recommended Posts

zobaczymy wyniki. maszyna będzie uruchomiona. Sam złożyłem tam papiery jeszcze raz (to już taka chyba moja prywatna dziesiętnica). Wyniki będą podane - one nijak się mają do procesu jaki zostanie potem (może) uruchomiony w październiku 2020. Jedyne co - to przez najbliższe 2 miesiące nie zobaczymy spotkac w ambasadach dla osób wylosowanych w poprzedniej edycji. Jeśli uruchomią spotkania, obstawiam że z 10% do 15% wiz (globalnie) nie zdążą przydzielić. 

Edited by Sanra
dopisane słowo celem uszczegółowienia odpowiedzi.

• Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ależ dokładnie to samo jest w US. Pod względem testowania jesteśmy krajem 4 świata bo administracja się obawiała onceny akcji. Tak to jest jak krajem rzadza absolutnie kretyni.

No jak to gdzie, Trump uzyl bardzo jednoznacznego terminu "The new rules will go into effect Friday at midnight".

Posted Images

Osobiście miałem cichą nadzieję że to nie wpłynie na dv21 A jednak i ta nadzieja umarła. 2020 jest rokiem wyborów więc trzeba się wywiązać że swoich obietnic żeby móc liczyć na reelekcję co przy pandemi jest prosta sprawa bo po cichu można przepychac swoje zmiany zasłaniają się ochroną przed covid 19. Smutna rzeczywistość. Ciekawe co będzie dalej. zostaje czekać i liczyć się z możliwością że w tym roku może nic z tego nie być bo za tydzień albo dwa znów wyskoczy jakiś twitt z klopa który nabierze mocy urzędowej. 97fd49e2325722eccdb9dc2144759f20.jpg

Wysłane z mojego SM-J415FN przy użyciu Tapatalka