Skocz do zawartości


julka3737

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, julka3737 napisał:

Tak myślałam, ale jak poznacie jakieś bliższe przypuszczenia to proszę o wiadomość. Jest to oczywiście głównie dla uspokojenia nerwów, ale myślę, że zdanie opinii publicznej zawsze trochę pomoże rozjaśnić moją sytuację. 

Opinia publiczna może być różna, trzeba śledzić strony rządowe czy np wznowia loty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, julka3737 said:

Moja rodzina straszy mnie, że nasz wyjazd do Stanów Zjednoczonych w czerwcu najprawdopodobniej nie wypali przez koronawirusa. Co o tym sądzicie? Myślicie, że do czerwca sytuacja się ustabilizuje?

Patrząc na to jak na maksa lekceważona jest powaga sytuacji przez nasze władze (w usa) to osobiscie uważam ze do czerwca zachorowania będą rosły w tempie geometrycznym i nie ma szans na wjazd. No chyba ze Trumpowi test na covid-19 wyjdzie pozytywnie to może wtedy się ocknie że to nie żarty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, BD6 said:

Monitoruj sytuacje, najważniejsze są 2 tygodnie jak to wszystko się rozwinie. Do czerwca dużo czasu, może wynajdą jakaś szczepionkę lub coś podobnego. 

Prace nad szczepionka toczą się w ekspresowym tempie, ale takie prace normalnie trwają kilka albo kilkanaście lat... nawet jeśli cudem uda im się to ogarnąć na już i przeprowadzić testy kliniczne do końca tego roku to jeszcze potrzeba czasu na produkcje na masowa skale, najwcześniej mówimy tu o połowie następnego roku... także do tego czasu już całe Stany to przechorują i wiele ludzi umrze :/

8 hours ago, katlia said:

Niestety wyglada, ze reakcja na wiruza w USA bedzie bardziej na przykladzie Wloch a nie naprzyklad Niemiec czy Korei Poludniowej... 

Dokładnie tak. Tyle że Włochy nie maja tylu bezdomnych i nielegalnych... wg mnie w usa będzie eksplozja większa niż we Włoszech :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...