Jump to content

Recommended Posts

Czy znana jest jakaś data, do której na tę chwilę wstrzymane są loty z Europy do USA? Mam narzeczonego w Cali i kompletnie nie wiem kiedy mam w ogóle mieć nadzieje na lot do niego (na wizie turystycznej). Majowe plany dawno stały się nieaktualne. Teraz ceny na lipiec poszły dość mocno w dół i chciałabym kupić bilet, ale czy to ma sens? Dobija mnie to, bo wszystko to jeden wielki znak zapytania. 

Jak wygląda sytuacja w okolicach bay area? Czy jest już luźniej? Można mieć nadzieję, że w lipcu będzie już lepiej?

• Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Próbować będziemy wszystkiego, jak nie wyjdzie to trudno, przynajmniej mąż wie że jest Polakiem  Jakby problem był w drugą stronę, tzn. jaja z polską pułapką paszportową, gwarantuję że sto dowodów na

Kupowanie biletow przez posrednikow w swiecie kiedy loty sa odwolywane nagminnie to proszenie sie o klopoty z pozniejszym zwrotem kasy.

LOty z Europy nie latają do USA tylko z jednego powodu. Prezydent DT wydał Executive Order o zamknięciu granic. Jak jest on przedstawicielem skrajnego lewactwa i wyrazicielem skrajnie lewackich pogląd

Posted Images

6 minut temu, PannaMarianna napisał:

Czy znana jest jakaś data, do której na tę chwilę wstrzymane są loty z Europy do USA? Mam narzeczonego w Cali i kompletnie nie wiem kiedy mam w ogóle mieć nadzieje na lot do niego (na wizie turystycznej). Majowe plany dawno stały się nieaktualne. Teraz ceny na lipiec poszły dość mocno w dół i chciałabym kupić bilet, ale czy to ma sens? Dobija mnie to, bo wszystko to jeden wielki znak zapytania. 

Jak wygląda sytuacja w okolicach bay area? Czy jest już luźniej? Można mieć nadzieję, że w lipcu będzie już lepiej?

Rozumiem ze mowisz o ograniczeniu wstepu dla podroznych z EU bo loty nie sa wstrzymane - zadnych informacji nie ma, sa pogloski ze obostrzenia zostana przedluzone ale konkretow zadnych nie ma.

1 minutę temu, kzielu napisał:

Rozumiem ze mowisz o ograniczeniu wstepu dla podroznych z EU bo loty nie sa wstrzymane - zadnych informacji nie ma, sa pogloski ze obostrzenia zostana przedluzone ale konkretow zadnych nie ma.

Tak, dokładnie o tym mówię. Loty w ograniczonym stopniu, ale odbywają się, z tym, że ja nie mam żadnych podstaw, abym została wpuszczona.

W marcu ogłoszono ban na 30 dni, później został przedłużony do jakiejś konkretnej daty czy do odwołania? 

Strasznie kiepskie czasy dla osób w związkach na odległość... 

41 minut temu, PannaMarianna napisał:

W marcu ogłoszono ban na 30 dni, później został przedłużony do jakiejś konkretnej daty czy do odwołania? 

Niestety nie wiemy. 

3 hours ago, PannaMarianna said:

W oficjalnym tekście zakazu jest to ban bezterminowy - wymaga odwołania oddzielną decyzją. Czyli jest "do odwołania". 30 dni to chyba tylko były medialne newsy a może pochodziły z tweetera. On samego początku było to "do odwołania".

A propos zamknięcie Polskich granic i polskiej przestrzeni powietrznej w Polsce też obowiązuje "do odwołania"

3 godziny temu, mcpear napisał:

A propos zamknięcie Polskich granic i polskiej przestrzeni powietrznej w Polsce też obowiązuje "do odwołania"

W Polsce 1 czerwca ruszają loty krajowe, w kolejnym etapie loty międzynarodowe, więc jest bardzo duża szansa, że w lipcu polecę do miast, z których bez problemu dostałabym się do San Francisco, czyli Frankfurt, Monachium, Amsterdam, Zurych. Tylko teraz kwestia otwarcia USA dla turystów. Ale niestety pozostaje mi tylko wróżenie z fusów oraz cierpliwość :)

Tesciowa kolegi, ktora miala wrocic do Polski w marcu kupila bilet na 17 czerwca, United na trase: PDX-DEN-ORD-WAW.

Kolega obiecal zadeklarowal dac na msze jesli odlot sie powiedzie, bo gwarancji nie ma zadnych.  :D

Edited by andyopole
  • 1 month later...