Skocz do zawartości

Ile sie czeka od wyladowania w USA do zejścia na ląd


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko któtkie i treściwe :D Ile sie czeka od przylotu samolotu do stanow do "zejścia na lad" ?? Pytam bo znajomy po mnie i mojego chlopaka wyjdzie i nie chcielibysmy zeby czekaj 3 godziny... moze wiec mu od razu powiedziec zeby przyjechal pozniej ??

czy z samolotu mozna dzwonic ?? korzystac z komorek, mozna ??

dzieki !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Lece do Dertoit. Czyli umowie sie ze znajomym 1,5 godziny po przylocie.

dzieki wszystkim :D najwy?ej bedzie mial czas na rozna przemyslenia i refleksje :) jakby sie przedluzylo :D

Fiendix... skad taki przerazajacy obrazek ??!! mam nadzieje ze nie oddaje stanu Twojego ducha :D

A czy moglibyscie napisac jak to jest po kolei ?? Tj. wysiadam z samolotu, potem ide po bagaz a potem do immigration? To bedzie jakis koles czy budka czy jak??

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiendix... skad taki  przerazajacy obrazek ??!! mam nadzieje ze nie oddaje stanu Twojego ducha :)

A czy moglibyscie napisac jak to jest po kolei ?? Tj. wysiadam z samolotu, potem ide po bagaz a potem do immigration? To bedzie jakis koles czy budka czy jak??

Buziaki

chyba oddaje - mam juz dosc niektorych rzeczy..

A co do procedury:

1) wychodzisz z samolotu :D

2) ustawiasz sie w kolejce do budki z immigration

3) robia Ci zdjecie i pobieraja odciski / oddajesz I-94

4) odbierasz bagaz (jesli nie lecisz dalej)

5) podchodzisz do celnika i oddajesz mu kartke z deklaracja celna

6) wychodzisz z lotniska

7) szukasz greyhounda :D

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Karta I-94 (Arrival and Departure Record) otrzymasz i bedziesz musiala wypelnic w samolocie. Nie mozesz jej zgubic. Koniecznie trzeba ja oddac przy wyjezdzie z USA do linii lotniczej. Jesli na karcie bedziesz miec napisane D/S, to oznacza to ze mozesz zostac 30 dni dluzej poza waznoscia wizy.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,  

Karta I-94 (Arrival and Departure Record) otrzymasz i bedziesz musiala wypelnic w samolocie. Nie mozesz jej zgubic. Koniecznie trzeba ja oddac przy wyjezdzie z USA do linii lotniczej. Jesli na karcie bedziesz miec napisane D/S, to oznacza to ze mozesz zostac 30 dni dluzej poza waznoscia wizy.

Pozdr.

czy to jest deklaracja celna ?? Bo jak nie to ja nic nie rozumiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...