Jump to content

DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany   

109 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2021 ?

• Tak
      18
    • Nie
      91

Recommended Posts

11 godzin temu, PHU_MONO napisał:

ale wiem co mówię, bo szukałem ostatnio pracownika gospodarczego do siebie na plac - praca lekka, ale, że prowadzę firmę w której mamy też usługi transportowe i jesteśmy podwykonawcą ToiToi więc taki pracownik musiałby czasami umyć auto które zostało zabrudzone, umyć kostkę brukową itp - a gdzie tam, ludzie patrzyli na mnie jak na Wiedźmina, a wynagrodzenie proponowane było 2x większe niż moja żona nauczycielka dostawała.

Nie mysl ze bedzie inaczej w USA. A ci ktorzy sie zgodza na takie prace nie beda mowic po angielsku. Jezeli bedziesz prowadzil podobna firme w USA, radze juz zaczac  sie uczyc hiszpanskiego w wersji meksykanskiej/ameryki centralnej. 

• Like 2

• Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Rzeczywiście, szkoda, ze dzisiejsze kobiety chcą robić coś więcej w życiu niż rodzic dzieci i prac mężowe gacie.

Wkoncu się udało może nie mi ale żonie A co w małżeństwie to wspólne cn 3*** Wysłane z mojego SM-J415FN przy użyciu Tapatalka

5 minut temu, maddyla napisał:

Mam pytanie od której pozycji liczy się pozycje w cn rozumiem, że pierwsze 4 znaki to rok danej loterii, a później? Mam 2 litery i dopiero cyfry?

Jest rok, potem region (czy Twoje litery to nie przypadkiem EU?), potem Twój numer (bez zer na przodzie). Czyli jak masz 2020EU0003456 to Twój numer to 3456.

17 minutes ago, MocarnyHub said:

Wiadomo przynajmniej mniej więcej ile było wylosowanych w Polsce ? I ile z tego może być wydanych wiz ? 

Czy to raczej ciężko przewidzieć ? ;)

z góry dzięki za każda odpowiedź ;)