Jump to content

DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany   

110 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2021 ?

• Tak
      19
    • Nie
      91

Recommended Posts

1 hour ago, Jackie said:

Jak widać w tym losowaniu opłacało się mieć żonę ;) Gratulacje!

No nie do końca. Ja podjąłem ryzyko, żonę posiadam. I nic z tego. Losowanie było i minęło, żona zostaje. Radzę przemyśleć tego typu ruchy dwa razy. :) 

• Haha 5

• Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wkoncu się udało może nie mi ale żonie A co w małżeństwie to wspólne cn 3*** Wysłane z mojego SM-J415FN przy użyciu Tapatalka

Rzeczywiście, szkoda, ze dzisiejsze kobiety chcą robić coś więcej w życiu niż rodzic dzieci i prac mężowe gacie.

17 godzin temu, Pawex1972 napisał:

Gratulacje dla pierwszego szczęściarza :) Teraz zaczną się myśli : jechać czy nie. Ja tak mam. 

Dokladnie:D teraz myślenie co zrobić jak podejść do tematu.. człowiek pewny decyzji do momentu wylosowania potem zaczyna się myślenie co robić . chodź nie ukrywam że bardziej jesteśmy przy opcji jechać oczywiście w razie czego to tylko stracona kasa będzie a najlepiej zdobyć doświadczenie niż dumać jak to mogło być gdyby hehe .. gdybym miał jakieś pytanie mogę podbić na priv wiadomości ? :ph34r:

5 minut temu, newy0rker napisał:

Mam to!!! :)... Udało się!!!.... Jak myślicie czy nr 24xxx może napawać optymizmem? :)

Gratuluję. :)Tak, spoko. Ja miałem z DV2020  230xx i  termin na maj. Tyle, że prezydencki ban wszystko wstrzymał. 

11 minut temu, lukasz007 napisał:

Dokladnie:D teraz myślenie co zrobić jak podejść do tematu.. człowiek pewny decyzji do momentu wylosowania potem zaczyna się myślenie co robić . chodź nie ukrywam że bardziej jesteśmy przy opcji jechać oczywiście w razie czego to tylko stracona kasa będzie a najlepiej zdobyć doświadczenie niż dumać jak to mogło być gdyby hehe .. gdybym miał jakieś pytanie mogę podbić na priv wiadomości ? :ph34r:

Jasne, że możesz na priv. Tutaj na forum ci każdy pomoże. 

Spróbować warto. Zawsze można wrócić i potraktować to jak wakacje. 

Jasne, że możesz na priv. Tutaj na forum ci każdy pomoże. 
Spróbować warto. Zawsze można wrócić i potraktować to jak wakacje. 
No to super. Tak wiem o tym ale z racji tego że przechodziłeś to samo niedawno jesteś na bieżąco a ja mogę pytać o jakieś pierdoły tak faktycznie o których czytałem a nie pamiętam na tą chwilę.. Tak że już z góry dzięki za pomoc na pewno się odezwę na dniach ..

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

7 minut temu, lukasz007 napisał:

No to super. Tak wiem o tym ale z racji tego że przechodziłeś to samo niedawno jesteś na bieżąco a ja mogę pytać o jakieś pierdoły tak faktycznie o których czytałem a nie pamiętam na tą chwilę.. Tak że już z góry dzięki za pomoc na pewno się odezwę na dniach ..

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Długi trzeba spłacać, długi wdzięczności również. Mnie pomogli to i ja chętnie pomogę. To forum to "piramida pomocy i pozytywnej energii" :)

Edited by Pawex1972
  • Like 1
  • Upvote 1

2 godziny temu, Jackie napisał:

Jak widać w tym losowaniu opłacało się mieć żonę ;) Gratulacje!

Dobra żona to najlepsza inwestycja mądrego faceta. Najlepsza, zaraz obok zdrowia i nieruchomości:)

Edited by Pawex1972
  • Haha 3