Jump to content

DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany   

110 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2021 ?

• Tak
      19
    • Nie
      91

Recommended Posts

24 minuty temu, Pawex1972 napisał:

Gratuluję. :)Tak, spoko. Ja miałem z DV2020  230xx i  termin na maj. Tyle, że prezydencki ban wszystko wstrzymał. 

Ja to zestresowany, że nie wystarczy miejsc dla mnie:)... Patrzę statystyki to jeszcze chyba nie zadarzyko się żeby nr poniżej 25xxx nie załapały się... chyba, że coś źle patrze:) 

• Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wkoncu się udało może nie mi ale żonie A co w małżeństwie to wspólne cn 3*** Wysłane z mojego SM-J415FN przy użyciu Tapatalka

Rzeczywiście, szkoda, ze dzisiejsze kobiety chcą robić coś więcej w życiu niż rodzic dzieci i prac mężowe gacie.

1 minutę temu, newy0rker napisał:

Ja to zestresowany, że nie wystarczy miejsc dla mnie:)... Patrzę statystyki to jeszcze chyba nie zadarzyko się żeby nr poniżej 25xxx nie załapały się... chyba, że coś źle patrze:) 

Masz rację. Numer raczej na bank pewny. Szykuj się na rozmowę w ambasadzie na wiosnę lub wczesne lato 2021. Będzie dobrze. 

A tym czasem zacznij ogarniać DS260, spokojnie i bez pośpiechu. Najważniejsze by wszystko się zgadzało. 

• Upvote 1

3 minuty temu, Klaudynaa napisał:

Ja również wylosowalam ale co z tego jak mój numer to 38*** :(

5 minut radości a później po zobaczeniu numeru smutek :D:/

Ten numer choć krawędziowy ma  też duże szanse. Kompletuj DS260 i nie wymiękaj. Traktuj Amerykę jak dodatkową alternatywę, a nie jak deskę ratunku i będzie dobrze. 

1 minutę temu, Pawex1972 napisał:

Ten numer choć krawędziowy ma  też duże szanse. Kompletuj DS260 i nie wymiękaj. Traktuj Amerykę jak dodatkową alternatywę, a nie jak deskę ratunku i będzie dobrze. 

Tylko ze u mnie jest tak ze jestem w usa prawie 5 lat na wizie studenckiej :/ także fajnie by było gdyby się udało No ale...

9 minut temu, Pawex1972 napisał:

Masz rację. Numer raczej na bank pewny. Szykuj się na rozmowę w ambasadzie na wiosnę lub wczesne lato 2021. Będzie dobrze. 

A tym czasem zacznij ogarniać DS260, spokojnie i bez pośpiechu. Najważniejsze by wszystko się zgadzało. 

Ja tu bym żadnych gwarancji nikomu tu nie składała. Bieżący rok pokazał, jak wiele może się zamotać przy loterii wizowej i ludzie z niskimi numerami (<20 000) mogą loteryjnych kart nie dostać: bo ban imigracyjny, bo ambasady zamknięte, bo wirus.

Nikt nikomu nie może dać gwarancji czy i jeśli tak - kiedy, jego numer będzie procesowany. I to dotyczy zarówno niskich, jak i wysokich numerów (dla przypomnienia, Europa jest w tej chwili current, czyli gdyby nie ban i zamknięcie ambasad - miałyby szanse wszystkie wylosowane numery.

Także wszyscy co wygrali - pierwszy krok zrobiony, pozostaje bez pośpiechu złożyć DS i czekać na rozwój sytuacji.

• Like 3
Teraz, mola napisał:

Ja tu bym żadnych gwarancji nikomu tu nie składała. Bieżący rok pokazał, jak wiele może się zamotać przy loterii wizowej i ludzie z niskimi numerami (<20 000) mogą loteryjnych kart nie dostać: bo ban imigracyjny, bo ambasady zamknięte, bo wirus.

Nikt nikomu nie może dać gwarancji czy i jeśli tak - kiedy, jego numer będzie procesowany. I to dotyczy zarówno niskich, jak i wysokich numerów (dla przypomnienia, Europa jest w tej chwili current, czyli gdyby nie ban i zamknięcie ambasad - miałyby szanse wszystkie wylosowane numery.

Także wszyscy co wygrali - pierwszy krok zrobiony, pozostaje bez pośpiechu złożyć DS i czekać na rozwój sytuacji.

Dokładnie. Broń składa się tylko i wyłącznie po wyczerpaniu amunicji. :)

3 minuty temu, Pawex1972 napisał:

Dokładnie. Broń składa się tylko i wyłącznie po wyczerpaniu amunicji. :)

Poniekąd zaprzestałabym wróżenia z fusów jakie numery i kiedy będą procesowane.