Jump to content
qbacki

DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany

DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany   

105 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2021 ?

• Tak
      16
    • Nie
      89

Recommended Posts

9 minut temu, Pawex1972 napisał:

Masz rację. Numer raczej na bank pewny. Szykuj się na rozmowę w ambasadzie na wiosnę lub wczesne lato 2021. Będzie dobrze. 

A tym czasem zacznij ogarniać DS260, spokojnie i bez pośpiechu. Najważniejsze by wszystko się zgadzało. 

Ja tu bym żadnych gwarancji nikomu tu nie składała. Bieżący rok pokazał, jak wiele może się zamotać przy loterii wizowej i ludzie z niskimi numerami (<20 000) mogą loteryjnych kart nie dostać: bo ban imigracyjny, bo ambasady zamknięte, bo wirus.

Nikt nikomu nie może dać gwarancji czy i jeśli tak - kiedy, jego numer będzie procesowany. I to dotyczy zarówno niskich, jak i wysokich numerów (dla przypomnienia, Europa jest w tej chwili current, czyli gdyby nie ban i zamknięcie ambasad - miałyby szanse wszystkie wylosowane numery.

Także wszyscy co wygrali - pierwszy krok zrobiony, pozostaje bez pośpiechu złożyć DS i czekać na rozwój sytuacji.

• Like 3

Teraz, mola napisał:

Ja tu bym żadnych gwarancji nikomu tu nie składała. Bieżący rok pokazał, jak wiele może się zamotać przy loterii wizowej i ludzie z niskimi numerami (<20 000) mogą loteryjnych kart nie dostać: bo ban imigracyjny, bo ambasady zamknięte, bo wirus.

Nikt nikomu nie może dać gwarancji czy i jeśli tak - kiedy, jego numer będzie procesowany. I to dotyczy zarówno niskich, jak i wysokich numerów (dla przypomnienia, Europa jest w tej chwili current, czyli gdyby nie ban i zamknięcie ambasad - miałyby szanse wszystkie wylosowane numery.

Także wszyscy co wygrali - pierwszy krok zrobiony, pozostaje bez pośpiechu złożyć DS i czekać na rozwój sytuacji.

Dokładnie. Broń składa się tylko i wyłącznie po wyczerpaniu amunicji. :)

3 minuty temu, Pawex1972 napisał:

Dokładnie. Broń składa się tylko i wyłącznie po wyczerpaniu amunicji. :)

Poniekąd zaprzestałabym wróżenia z fusów jakie numery i kiedy będą procesowane.

No nic , zobaczymy ... :) co będzie to będzie mam nadzieje ze wszystkim co wylosowali i chca zaczac zycie w Stanach się uda :) 

• Like 1

Teraz, mola napisał:

Poniekąd zaprzestałabym wróżenia z fusów jakie numery i kiedy będą procesowane.

Więcej optymizmu. Nie zakadaj z góry, że wszystko skompiluje się jeszcze bardziej. Pomijając koronawirusa omawiany numer był zazwyczaj brany. 

13 minutes ago, Pawex1972 said:

Więcej optymizmu. Nie zakadaj z góry, że wszystko skompiluje się jeszcze bardziej. Pomijając koronawirusa omawiany numer był zazwyczaj brany. 

Chyba, ze nie byl np. przez ostatnie 5 lat, bo w DV17 konczylo sie na 32k, w DV18 doszlo w VB tylko do 28k, w DV19 konczylo sie na 32k, a w DV20 jak jest to kazdy widzi. Juz raz sobie wrozyles kiedy bedziesz current i bedziesz mial interview. Przypomniec Ci jak trafne okazaly sie Twoje przewidywania? A to jeszcze nawet przed COVIDem bylo...

@Klaudynaa Jedyne co mozna sensownie w tej chwili powiedziec to: zobaczymy. Nawet nie jest jeszcze wiadomo ilu ludzi wylosowali. Kazdy kto Ci dzisiaj mowi czy to "dobry" czy "zly" numer, pieprzy od rzeczy.

9 minut temu, Xarthisius napisał:

Chyba, ze nie byl np. przez ostatnie 5 lat, bo w DV17 konczylo sie na 32k, w DV18 doszlo w VB tylko do 28k, w DV19 konczylo sie na 32k, a w DV20 jak jest to kazdy widzi. Juz raz sobie wrozyles kiedy bedziesz current i bedziesz mial interview. Przypomniec Ci jak trafne okazaly sie Twoje przewidywania? A to jeszcze nawet przed COVIDem bylo...

@Klaudynaa Jedyne co mozna sensownie w tej chwili powiedziec to: zobaczymy. Nawet nie jest jeszcze wiadomo ilu ludzi wylosowali. Kazdy kto Ci dzisiaj mowi czy to "dobry" czy "zly" numer, pieprzy od rzeczy.

Jeżeli ktoś chce - szuka sposobu, jeżeli nie chce - powodu. Skupiłeś się na wybranych latach które pasują do twojej pesymistycznej wypowiedzi. Wnioski należy złożyć i czekać cierpliwie przy tych numerach na Current. Nie podcinaj ludziom skrzydeł. Nie idź tą drogą. 

Moje przewidywania się sprawdziły. Obstawiałem sierpień a wyszedł maj. Jedynie Covid wszystko zblokował. 

Edited by Pawex1972
  • Like 1

Prawidłowa odpowiedź na pytanie "czy mam szanse z numerem xxx" brzmi "nie wiadomo." Proponuję przestać się wykłócać. Nikt nikomu skrzydeł nie podcina.

KONIEC ROZMOWY NA TEN TEMAT.

• Like 2

8 minutes ago, Pawex1972 said:

Jeżeli ktoś chce - szuka sposobu, jeżeli nie chce - powodu. Skupiłeś się na wybranych latach które pasują do twojej pesymistycznej wypowiedzi. Wnioski należy złożyć i czekać cierpliwie przy tych numerach na Current. Nie podcinaj ludziom skrzydeł. Nie idź tą drogą. 

Nie podcinam nikomu skrzydel, tylko mowie, ze jest za wczesnie zeby cokolwiek powiedziec.

8 minutes ago, Pawex1972 said:

Moje przewidywania się sprawdziły. Obstawiałem sierpień a wyszedł maj. Jedynie Covid wszystko zblokował. 

To dla przypomnienia Twoje bzdurne przewidywania: https://forum.usa.info.pl/topic/28795-dv-2020-wątek-dla-osób-które-wygrały-gc-i-mają-pytania/?do=findComment&comment=300490 a potem drugi hit odnosnie cutoffu na kwiecien https://forum.usa.info.pl/topic/28795-dv-2020-wątek-dla-osób-które-wygrały-gc-i-mają-pytania/?do=findComment&comment=300515

• Downvote 1