Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Zuziabet napisał:

czyli w polskich ambasadach spotkania beda nie odbywały a tylko te w usa beda zablokowane? 

 

Tak jak już ci napisano, ambasady/konsulaty nie będą wydawały wiz do końca roku. Siedź na tyłku w USA, skombinuj jak zostać legalnie (coś tam pisałaś o przedłużeniu statusu). Masz szczęście jakich mało :) 

 

EDIT: dopiero teraz zauważyłam że to DV 2021, sorry.

Edytowane przez Jackie
głupia jezdem ;) pomyłka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, kzielu said:

Odnosnie AOS interviews to biorac pod uwage timelines wszystkich innych kategorii wizowych i zapowiadany furlough to zgaduje ze raczej za wesolo z nimi nie bedzie... Celowo lub niecelowo.

BTW, jest juz bipartisan bill dajacy im te 1.2 miliarda [1] Spodziewam sie, ze dostana te kase na czas.

Trzeba tez USCIS przyznac, ze z empatia podeszli do sytuacji z pandemia i pare osob w ciagu ostanich tygodni dostalo GC z DV bez wzywania na interview. W wczesniejszych latach to byly pojedyncze przypadki, a teraz juz przynajmniej 4 osoby widzialem na innym forum. Sporo ludzi czeka na bio, bo ASC sa dalej zamkniete.

[1] https://cleaver.house.gov/media-center/press-releases/reps-cleaver-fortenberry-introduce-emergency-funding-legislation-to-save

Edytowane przez Xarthisius
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde mi przykro z powodu calej tej sytuacji z Covid, szczegolnie sie to odnosi do wygranych w loterii, nie wyglada to za rozowo nawet na nastepny rok, ten rok jest raczej stracony nie ma sie co oszukiwac, kryzys z covidem jest bardzo ale to bardzo zle zarzadzany do tego rosnie bezrobocie, nie zdziwie sie ze program DV bedzie zahibernowany w nastepny roku a kto wie moze i dluzej, ameryki nie bedzie stac na ciagle drukowanie nowych dolarow na pomoc dla wlasnych obywateli i przy tym jeszcze wspomagac 50k potencjalnie bezrobotnych zwyciezcow zielonych kart

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak widzicie tegoroczną sytuację? Wygrałem na loterii, myślałem, że moje marzenie z dzieciństwa się spełni a tu się okazuje, że pewnie nawet nie zostanę zaproszony mimo bardzo niskiego numeru CN.

Tak szczerze to są jakieś realne szansę na „odwołanie” bana do tego września następnego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o szkołę średnią. 

Właściwie jaki dokument powinnam przedstawić? Transkrypt ocen w języku angielskim? Na tym forum znalazłam coś takiego. Czy powinnam pójść z tym do mojej szkoły i poprosić o wypełnienie? Mam ukończone studia wyższe, ale z tego, co tutaj przeczytałam, trzeba przedstawić dokument z liceum (ukończone 12 lat edukacji).

transcript-of-records_pl.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, misha04 said:

Mam pytanie o szkołę średnią. 

Właściwie jaki dokument powinnam przedstawić? Transkrypt ocen w języku angielskim? Na tym forum znalazłam coś takiego. Czy powinnam pójść z tym do mojej szkoły i poprosić o wypełnienie? Mam ukończone studia wyższe, ale z tego, co tutaj przeczytałam, trzeba przedstawić dokument z liceum (ukończone 12 lat edukacji).

transcript-of-records_pl.pdfUnavailable

Swiadectwo z klasy maturalnej, w jezyku polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...