Jump to content

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania

Recommended Posts

55 minut temu, stalindg2 napisał:

Paradoksalnie cieszy mnie, że to nie jest jednostkowy problem, bo to znaczy, że w KCC zwyczajnie jest bajzel i może w kwietniu jak skończy się ban, zaczną normalnie pracować.

Myślę, że w najbliższych dniach spróbuję do nich zadzwonić.

• Like 1

• Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Follow up: już się zaktualizowało i mam zaproszenie do ambasady

Ja też już mam zaproszenie na maj  numer 13xx

Nikt tak na prawde nic nie wie. KCC nie odbiera telefonow, nie wysyla zaproszen na czerwiec. Te durna priorytetyzacje wprowadzili w piatek i nie wiadomo jak ma to wygladac.

Posted Images

Ja wysłałam swój DS260 we wrześniu, po kilku dniach zostałam poproszona o przesłanie dokumentów. Po wysłaniu dostałam automatycznego e-maila, tydzień później otrzymałam e-maila, że coś im nie pasuje w moich dokumentach. Naprawiłam błąd i przesłałam je jeszcze raz, już w prawidłowy sposób. Ostatni e-mail jaki dostałam to taki, że dokumenty są w porządku i mam czekać aż mój numer będzie current (chociaż w chwili otrzymania e-maila już był). No i że ze względu na proklamacje prezydenta wizyty w ambasadzie są wstrzymane. Także coś tam w tym KCC robią i chyba trzeba czekać na swoją kolej. Ciekawa jestem czy coś się ruszy dalej do końca września...

• 2 weeks later...

Diversity Visa 2021 Applicants:  DV applicants for the 2021 fiscal year (DV-2021) should wait to be notified of the scheduling of an interview in accordance with the phased resumption of visa services framework.

https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/rescission-of-presidential-proclamation-10014.html

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka