Skocz do zawartości

Sponsorowanie małżonka przez Stałego Rezydenta


Rekomendowane odpowiedzi

To sa jakies jaja. Czekamy miesiacami na jakis znak z NVC majac w emailu:

At this time, no further action is required.  We appreciate your patience.

a teraz sie okazuje ze czekamy dluzej na wlasne zyczenie?..

Ten link mi nie dziala ale znalazlem plik w necie po nazwie, czy to co macie to 

IV-F04-POL-GSS-Instructions-for-applicants-Jan-12-2015.pdf ?

czy jakas inna wersja?

 

Marta niby nie otrzymał naszego case ale drugie zdanie jest:

Chociaż nie możemy w sposób pewny określić terminu Pani/Pana rozmowy z konsulem w sprawie wizy, należy przygotować się do niej podejmując następujące działania.

czyli tak jakby rzeczywiście trzeba by to wypełnić PRZED ustaleniem terminu rozmowy a przecież w tej chwili czekamy na email z NVC z terminem rozmowy.

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszukalem strone ambasady i musze przyznac z niechecia ze jest tam info o tym... :(

 

Osoby ubiegające się o wizę imigracyjną dla członka najbliższej rodziny obywatela amerykańskiego, których petycje oczekują w Ambasadzie, otrzymają powiadomienie o wyznaczonym terminie rozmowy z konsulem w ciągu 30-tu dni od chwili dostarczenia do Ambasady wypełnionego formularza IV-F04 (PDF). Inne wizy rodzinne oraz wizy pracownicze wydawane są w ramach rocznego limitu liczby imigrantów rejestrowanych w USA. W tym przypadku wyznaczenie rozmowy z konsulem następuje w ciągu dwóch miesięcy od chwili, gdy nadeszła kolej rozpatrzenia sprawy zgodnie z obowiązującym ograniczeniem dla danej kategorii wizowej.

 

Widze ze mozna to emailem wyslac, to chyba najlepsza opcja no nie?

Zastanawiam sie czy w pkt. 5 zaznaczacie okienko czy zostawiacie puste jesli nie ma sie zadnych wyrokow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze zdenerwowania i pośpiechu zaznaczyłam tę kratkę i mam nadzieję, że nie będzie teraz problemu :D zrobiłam skan (applikacja w telefonie) i wysłałam mailem. Dostałam automatycznego maila, że otrztymali moją wiadomość i odpowiedzą w ciągu 5ciu dni roboczych. Powiem szczerze, że mają w tej ambasadzie bałagan. Czytałam ich stronę www wdłuż i wszerz i dopiero jak do nich zadzwoniłam to się o tym formularzu dowiedziałam... Dobra wiadomość jest taka, że wczoraj wieczorem pojawiło się ok 20 dodatkowych miejsc na czerwiec na rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec stycznia 2021. To oni zwykla poczta beda wysylac te powiadomienia skoro piszą ze na adres? :O a wasz status jest dalej "at NVC"?

U nas byl pierwszy email:

Szanowna Pani, 
 
Dziękujemy za przesłanie formularza, jak zostanie wyznaczone spotkanie z konsulem otrzyma Pani zawiadomienie przesłane na adres podany na formularzu .
 
Z poważaniem,
 
a pozniej:
Szanowna Pani, 
 
Przepraszamy za zaistniałą pomyłkę. Sprawa Pani wciąż znajduje się w NVC, także prosimy o kontakt z nimi, oni też wyznaczą spotkanie z konsulem. Dokument, który Pani do nas przesłała należy odesłać do NVC, my kopię dołożymy jak tylko otrzymamy Pani sprawę.
 
Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą pomyłkę.
 
Nie wiem czy jest jakikolwiek sens wysyłać to do NVC... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...