Jump to content

Sponsorowanie małżonka przez Stałego Rezydenta

Recommended Posts

Cześć!

Chciałam Wam tylko dać znać, że dzisiaj zniknęły prawie wszystkie wolne terminy na czerwiec co oznacza, że zostały  już umówione spotkania. Mam nadzieję, że nadeszła wasza kolej! Ja niestety czekam na kolejny miesiąc .. ;) 

• Upvote 1

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ban na Schengen Twojego męża nie obejmuje - jest tam ileś kategorii "exclusions" i jako mąż posiadaca GC na takie exclusion się załapuje. Czyli pozwolą mu samolotem wylecieć do USA. Na granicy w

@mcpear pisal o banie na podroze z Schengen [1], bo pytanie bylo o podroz malzonka LPRa do USA na wizie turystycznej. Sec. 2.  Scope of Suspension and Limitation on Entry. (a)  Section 1 of

Mój mąż dodzwonił się wczoraj do NVC (po ponad godzinnym oczekiwaniu na połączenie...) popytał trochę i dostał informację, że NVC będzie umawiać kolejne rozmowy w pierwszym tygodniu maja. Ja sprawdzam

1 hour ago, apiechowiak said:

Cześć!

Chciałam Wam tylko dać znać, że dzisiaj zniknęły prawie wszystkie wolne terminy na czerwiec co oznacza, że zostały  już umówione spotkania. Mam nadzieję, że nadeszła wasza kolej! Ja niestety czekam na kolejny miesiąc .. ;) 

Hej. Dzieki za info. A mozesz wyslac linka gdzie to sprawdzasz?

On 5/4/2021 at 5:05 PM, Marta8686 said:

Hej. Dzieki za info. A mozesz wyslac linka gdzie to sprawdzasz?

Loguję się na stronę https://cgifederal.secure.force.com/scheduleappointment . Jeszcze lata temu jak aplikowaam o wizę J1 i później B2 tam zawsze sprawdzałam dostępne terminy. A teraz mogę wybrać tylko spośród kilku grup (m.in CR1, CR2, Fcoś tam... ) i wtedy pokazują ci się dostępne terminy.

Edited by apiechowiak

5 hours ago, apiechowiak said:

Loguję się na stronę https://cgifederal.secure.force.com/scheduleappointment . Jeszcze lata temu jak aplikowaam o wizę J1 i później B2 tam zawsze sprawdzałam dostępne terminy. A teraz mogę wybrać tylko spośród kilku grup (m.in CR1, CR2, Fcoś tam... ) i wtedy pokazują ci się dostępne terminy.

Ok, dziekuje Ci za odpowiedz. Czyli nie dotyczy to osob czekajach na wizę w kategoriach F1, F2 (najblizsze rodziny stalych rezydentow). Czy musze zakladac ze jednak spotkania we wszystkich kategoriach sa ustalane na poczatku danego miesiąca juz na miesiac kolejny? Czy można sie jeszcze łudzić ze w ciagu miesiaca cos sie zmienia i moze sie jeszcze pojawic jakies info?

Mój mąż jak dzwonił to został poinformowany, że w Warszawie ustalają terminy tylko raz w miesiącu, i faktycznie, tak jak ostatnio pisałam to wszystkie możliwe terminy na czerwiec zniknęly jednego dnia. I te terminy tez dotyczą osób czekających na F1 i F2. Właśnie jak pisałam Fcos tam to to miałam na myśli :D na K1 i K2 np nie ma terminów w ogóle.

• Thanks 1