Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestem już w Stanach . Jeśli chodzi o lot to ,,Turkish Airlines „ mierzy kilka razy temperaturę ciała. W Instambul zadawali wiele pytań , min. dlaczego nie mam pieczątki w paszporcie. Dodatkowo liczyl

Nie ma zakazu wjazdu dla posiadaczy wiz turystycznych. Jest ogólny zakaz wlotu jak ostatnie 14 dni przebywałaś w "zakazanym" obszarze. Jak polecisz do innego państwa, które jest poza Schengen, UK

Dziewczyny jestem już na Chorwacji 2 tygodnie i  jutro już lecę do Stanów ( przez Instambul ) dam Wam znać w poniedziałek jak poszło.   

Nie ma zakazu wjazdu dla posiadaczy wiz turystycznych. Jest ogólny zakaz wlotu jak ostatnie 14 dni przebywałaś w "zakazanym" obszarze.

Jak polecisz do innego państwa, które jest poza Schengen, UK, Irlandią i jeszcze paru innych i przylecisz do USA bezpośrednio (bez przesiadek np we Frankfurcie, Amsterdamie czy innych portach w Schengen) to w USA zostaniesz wpuszczona. Turcja jest takim przykładem. Był tu ktoś na forum co pojechał do Chorwacji. Tam spędził 14 dni i samolotem przez Istambuł (Turkish Airlines) poleciał do USA. Jeśli się nie mylę to Meksyk ostatnio się otworzył dla Polaków. Więc możesz lecieć na 15 dni do Meksyku i z Meksyku potem do USA.

Jedyne niebezpieczeństwo tego typu planu jest takie, że administrcja USA może w każdej chwili wpisać nowe państwo na listę państw zakazanych. I jeśliby trafiło Ciebie, że podczas pobytu w Turcji czy Chorwacji czy Meksyku to państwo zostanie dopisane do listy państw zakazanych to "utkniesz". Ale kto nie ryzykuje ...

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Dnia 12.08.2020 o 11:32, sylwia-1903@o2.pl napisał:

Witam. Prosze o informacje czy komus udalo sie dotrzec do usa przez inne państwo z pobytem 14dniowym poza strefą Szengen na wizie b2 turystycznej.  Z gory dziekuje.

Udało się, opisałam to w innym wątku niżej "lot to usa spoza Schengen". Ja sama jestem właśnie w busie do Chorwacji i mam lot 30 sierpnia już do USA. Jak będę po wszystkim to napiszę jak mi poszło.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...