Skocz do zawartości

Wymarzony samochód z USA - CAMARO 2018


memaopaq

Rekomendowane odpowiedzi

WItam właśnie otrzymałem swój wymarzony samochód z USA. Kupiłem piękne Camaro. W USA po raz pierwszy byłem w 2014 roku. Wtedy zakochałem się w Camaro. Piękne z wyrazem no i co za osiągi. Postanowiłem sobie , że będę miał takie auto w Polsce. Problem jednak był jak sprowadzić auto z usa do Polski. Jest wiele firm ale wiekszość z nich to polscy oszusci. Postanowiłem zapytać moej koleżanki w USA i ona poleciła mi firmę IMPORT Ltd. Firma zrobiła wszystko za mnie i mam już moje Camaro pod domem jest piękne.  Zaoszczędziłem 30 tysięcy dzieki temu ze kupowałem w USA.  POLECAM Z CAŁEGO SERCA strona www jest w kilku jezykach wiec bez problemu . Wszystko jasne i łatwe A liczba samochodów nieogrnoczona. Wstawiam kilka linków bo firma jest naprawde zajebista:

www.berdyczow.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Nie dosc, ze spam, to jeszcze taki beznadziejny samochod...

Już nie spam, poprawiłem link na prawidłowy. ;)

A tak a pro pos, jeśli już jesteśmy przy temacie. Poniewaz już niedlugo wybieram się na stałe do Polski zastanawiam się czy warto wziąć "na mienie" jakieś auto a potem korzystnie spieniężyć. Po kilkunastu latach, które minęły od wyjazdu zupełnie nie orientuję się w rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, andyopole said:

Już nie spam, poprawiłem link na prawidłowy. ;)

A tak a pro pos, jeśli już jesteśmy przy temacie. Poniewaz już niedlugo wybieram się na stałe do Polski zastanawiam się czy warto wziąć "na mienie" jakieś auto a potem korzystnie spieniężyć. Po kilkunastu latach, które minęły od wyjazdu zupełnie nie orientuję się w rynku. 

No na pewno nie Cheviego Camaro 2018... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aniazzielonego napisał:

Ale spieniezyc auto mozna dopiero po 12 miesiacach - :(

Jednym z warunków zwolnienia pojazdu z cła w ramach mienia przesiedleńczego jest zakaz odstępowania pojazdu przez 12 miesięcy od dnia dopuszczenia go do obrotu w Polsce.

https://powroty.gov.pl/mienie-przesiedlencze-5274

 

Naprawdę? Przykro mi ale wiem o tym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...