Jump to content

Recommended Posts

• Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wiem, ze to zupelnie szalona idea, ale czy probowales przeczytac oficjalna instrukcje?

DV-2022 Program:  The online registration period for the DV-2022 Program beings on Wednesday, October 7, 2020 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and concludes on Tuesday, November 10,

Taka mysl - moze cos w instrukcji na ten temat jest ? Albo z 500 razy na forum ?

Posted Images

19 minutes ago, Kamillo13 said:

Przejdzie mi wniosek jeśli mamy z żoną syna który ma miesiąc i nie ma paszportu? Nie ma fizycznej możliwości wyrobienia go tak szybko.

A wogole to jezeli rzeczywiscie mieszkasz w Teksasie i masz malego Teksanczyka to:

Children include all biological children, legally adopted children, and stepchildren who are unmarried and under the age of 21 on the date you submit your entry. You must include all eligible children, even if they do not live with you or if they do not intend to apply for a Diversity Visa as your derivative. Failure to list all eligible children is grounds for disqualification. If your child is a U.S. citizen or Lawful Permanent Resident, do not list him/her in your entry.

Prosto z instrukcji w formularzu.

Edited by Xarthisius
  • Haha 1
18 minutes ago, Kamillo13 said:

Przejdzie mi wniosek jeśli mamy z żoną syna który ma miesiąc i nie ma paszportu? Nie ma fizycznej możliwości wyrobienia go tak szybko.

Do DV nie jest potrzebny paszport dziecka. Paszport dziecka będzie Ci potrzebny dopiero na interview w ambasadzie i do wniosku DS-260, to jest jeśli wygrasz loterie. Najlepiej do września (koniec roku fiskalnego, rozpoczęcie rozmów w ambasadzie) następnego roku zrób już paszport dziecku.

• Upvote 1

41 minut temu, Xarthisius napisał:

A wogole to jezeli rzeczywiscie mieszkasz w Teksasie i masz malego Teksanczyka to:

Children include all biological children, legally adopted children, and stepchildren who are unmarried and under the age of 21 on the date you submit your entry. You must include all eligible children, even if they do not live with you or if they do not intend to apply for a Diversity Visa as your derivative. Failure to list all eligible children is grounds for disqualification. If your child is a U.S. citizen or Lawful Permanent Resident, do not list him/her in your entry.

Prosto z instrukcji w formularzu.

Naprawdę poprawiłeś mi humor :) chciałbym żeby to był mały Teksańczyk, ale niestety ;)

P.s. konto "odburzyłem" teraz po jakimś czasie, i wczoraj mnie tak naszło :) wydawało mi się że do starszego syna wpisywałem dane z paszportu do wniosku ale mogę się mylić.

Edited by Kamillo13
  • Upvote 1

@snaperr dopóki cie nie wylosuja to nawet nie pytaja czym sie zajmujesz

jesli zostaniesz wylosowany (sprawdz sobie jakie jest tego prawdopodobienstwo...) to bedziesz musial pokazac m.in. zaswiadczenie o niekaralnosci, podac swoj zawod, informacje o edukacji, zatrudniedniu, wojsku itd.