Jump to content

Recommended Posts

• Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wiem, ze to zupelnie szalona idea, ale czy probowales przeczytac oficjalna instrukcje?

DV-2022 Program:  The online registration period for the DV-2022 Program beings on Wednesday, October 7, 2020 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and concludes on Tuesday, November 10,

Taka mysl - moze cos w instrukcji na ten temat jest ? Albo z 500 razy na forum ?

Posted Images

1 godzinę temu, SuperTraveller napisał:

Wysyłam zgłoszenia od lat i takich problemów dotychczas nie miałem. Mimo trudności poszło wczoraj przez Operę.

To były chyba przejściowe problemy. Dziś wszystko wydaje się działać normalnie (Opera i Firefox).

2 hours ago, SanFrancisco said:

Ale do wniosku już teraz potrzebuję zdjęcie online, tak? I potem to samo muszę im dać wydrukowane? O to mi chodzi.

No nie. Boldem napisalem, ze masz miec nowe... Zdjecie, ktore zanosisz do konsulatu podczas rozmowy nie moze byc starsze niz 6 miesiecy. Zdjecie, ktore zrobisz dzisiaj do zgloszenia, bedzie mialo 11 miesiecy i 7 dni 1 pazdziernika 2021, a to najwczesniejszy mozliwy termin na rozmowe w konsulacie.

• Like 1

Kto by pomyślał że już 3 raz wysyłam zgłoszenie, a za pierwszym razem zastanawiałem się dlaczego wszyscy tak studzą mój entuzjazm :D 
Teraz zgłoszenie zajmuje nie więcej jak 10 min i jest taką październikową formalnością. Nowe zdjęcie, zgłoszonko, zdjęcie telefonem numeru zgłoszenia i na wiosnę się sprawdzi co i jak. 

• Like 1
  • Upvote 1

2 minutes ago, Robson! said:

Kto by pomyślał że już 3 raz wysyłam zgłoszenie, a za pierwszym razem zastanawiałem się dlaczego wszyscy tak studzą mój entuzjazm :D 

Niestety tego aspektu loterii sie nie da wytlumaczyc slowami. Kazdy Swiezak musi to odczuc na wlasnej skorze zeby zrozumiec.

• Like 1