Jump to content

Recommended Posts

• Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wiem, ze to zupelnie szalona idea, ale czy probowales przeczytac oficjalna instrukcje?

DV-2022 Program:  The online registration period for the DV-2022 Program beings on Wednesday, October 7, 2020 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and concludes on Tuesday, November 10,

Taka mysl - moze cos w instrukcji na ten temat jest ? Albo z 500 razy na forum ?

Posted Images

1 godzinę temu, Pete napisał:

Póbowałem wysłać zgłoszenie przez Operę i Firefoxa, formularz wypełniam w 3 minuty na pierwszej stronie i jak klikam Continue, to zamiast przenieść mnie na drugą stronę, to:

Miał ktoś podobny problem?

A próbowałeś przez IE?

7 godzin temu, Arczevski napisał:

Działa też na innych. Ja wysyłałem przez firefoxa i normalnie skorzystałem z niego.

Po 10 próbach wysłałem z Opery. Drugie podejście do loterii.... pierwsze wylosowanie podeptał Trump, przy drugim podejściu nie nastawiam się już optymistycznie. 

Działa też na innych. Ja wysyłałem przez firefoxa i normalnie skorzystałem z niego.

A widzisz, to ciekawe, według informacji na stronie, wymagane jest użycie IE do Photo Tool. Sprawdzałam na inny przeglądarkach i nie działało. Ale ważne, że kolega powyżej skorzystał bez problemu z IE .

dad8bf7686aaff01b6fd964e10367140.jpg

10 godzin temu, haneczka019 napisał:

A widzisz, to ciekawe, według informacji na stronie, wymagane jest użycie IE do Photo Tool. Sprawdzałam na inny przeglądarkach i nie działało. Ale ważne, że kolega powyżej skorzystał bez problemu z IE emoji6.png.

Cały czas miałem z tyłu głowy żeby przez IE sobie wysyłać albo Edge. Ale tyle czasu mi zeszło ze zrobieniem zdjęcia z którego byłbym zadowolony, że później z rozpędu poszło przez firefoxa :D

• Like 1

Cześć, 

mam pytanie. Może banalne, ale się zastanawiam. Chcę wziąć udział w tej loterii. Trzeba tam wpisać nr paszportu i datę jego ważności. Mój kończy się w styczniu 2021. - czy mogę wziąć udział i potem (w razie tego wielkiego szczęścia i wylosowania) zmienić numer paszportu? Czy ktoś tak miał?

24 minutes ago, joC said:

Cześć, 

mam pytanie. Może banalne, ale się zastanawiam. Chcę wziąć udział w tej loterii. Trzeba tam wpisać nr paszportu i datę jego ważności. Mój kończy się w styczniu 2021. - czy mogę wziąć udział i potem (w razie tego wielkiego szczęścia i wylosowania) zmienić numer paszportu? Czy ktoś tak miał?

Tak, mozesz. Paszport ma byc wazny w dniu, w ktorym sie zglaszasz.

• Like 1