Jump to content

Prezydent Joe Biden - wydarzenia

Recommended Posts

No i wyszło szydło z worka. Jedyna czego można się po @rzecze1 spodziewać to dyktatura. :)

A tak na poważnie. Sam jako romantyk-idealista zastanawiałem się nieraz czy gdybym został kimś "trzymającym  władzę" też bym się ześwinił przy korycie tak jak większość obecnych "politykierow" bo politykami czy mezami stanu nazwać ich w żaden sposób nazwać nie można. 

• Haha 1

• Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie ma co się zbytnio dziwić. Antyrosyjska retoryka była głownie na amerykański "rynek wewnętrzny" (tak samo jak jest rządowa antyamerykańska retoryka w Rosji). Jeśli w 2009 roku administracja Obamy/B

@rzecze1 jeszcze nie przeczytalem, ale 2227 slow... szacun!

Najbardziej by mnie ucieszylo jakby Biden w ciagu pierwszego tygodnia wyslal jakis stimulus czek i jeszcze obnizyl ceny procesowania papierow na obywatelstwo. 

Posted Images

On 11/9/2020 at 12:58 PM, ilon said:

Najbardziej by mnie ucieszylo jakby Biden w ciagu pierwszego tygodnia wyslal jakis stimulus czek i jeszcze obnizyl ceny procesowania papierow na obywatelstwo. 

@ilon haha dokladnie tak zrobil!

Edited by ana12
On 2/21/2021 at 3:12 PM, andyopole said:

No i wyszło szydło z worka. Jedyna czego można się po @rzecze1 spodziewać to dyktatura. :)

Nie dyktatura... tylko „okres przejściowy od okresu niestabilności i wojny... do stabilności i demokracji”... Okres oczywiście odpowiednio długi... w którym miałbym nieograniczoną władze w formowaniu przyszłego demokratycznego społeczeństwa ;) 

Czyli nie Stalin czy Mao, ale bardziej jak Piłsudski po pierwszej wojnie czy generał Mac Arthur jako faktyczny dyktator Japonii po wojnie drugiej... No, tu bym się ewentualnie widział ;) Bo uczestniczenie w demokratycznym obrzucaniu się wyborczym błotem aby potem po ewentualnej wygranej użerać się z urzędnikami, lobbystami i mediami... i i tak niczego nie dokonać... nie... to nie dla mnie. 

• Haha 1