Jump to content

Wylot na zielonej karcie z innym wygranym tej edycji


Recommended Posts

Cześć, zastanawiam się czy jest tu gdzieś na forum, albo w internetach miejsce gdzie ludzie, którzy wygrali w loterii wizowej, chętnie poznaliby kogoś i polecieli razem za ocean bo nie mają z kim wylecieć do USA, a wiadomo, w 2 czy więcej osób lepiej i raźniej niż samemu. Pozdr

Link to post
Share on other sites

Jeśli o mnie chodzi to mógłbym się dostosować. Wiadomo, że mam swoje wypatrzone z grubsza miejsce jednak jeśli znalazła by się chętna osoba to mógłbym nieco skorygować swoje miejsce docelowe i inne preferencje byleby mieszkać w tym samym miejscu albo w pobliżu i pomagać sobie wzajemnie. 

Link to post
Share on other sites

ja ogólnie szukam kogoś do podróży ale raczej tylko na czas kwarantanny w strefie non schengen i lotu do US. Jest na FB grupa couples separated by travel ban czy coś w tym stylu i tam można znaleźć kogoś do podróży. Myśle ze znaleźć kogoś tak żeby emigrować w to samo miejsce, wynająć mieszkanie czy coś to raczej będzie ciężko.

Link to post
Share on other sites

Z czego to wynika, że będzie ciężko? Chodzi o nieufność wobec obcych? Wiadomo, że od razu prosto z neta nie zapakujemy się do samolotu i nie polecimy w miejsce docelowe. Proponowałbym najpierw co najmniej raz lub kilka spotkać się jeszcze w Polsce na neutralnym terenie i zapoznać z grubsza. To moim zdaniem optymalne rozwiązanie. Ja będę szukał kogoś jeśli zostanę wylosowany w DV2022 (jeśli w ogóle się uda) więc już raczej epidemia będzie w odwrocie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...