Jump to content

Kobiety stanu wolnego

Recommended Posts

20 minutes ago, Roelka v.2 said:

Wiadomo przeciez, ze kobietom tylko chodzi o pieniadze. /sarkazm

Ja zawsze mówię, ze poślubiłam mojego męża dla pieniedzy. Tylko nadal czekam aż te pieniądze się pojawią :D

Ale przynajmniej jest wysoki :lol:

• Haha 5
  • Upvote 1

• Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja zawsze mówię, ze poślubiłam mojego męża dla pieniedzy. Tylko nadal czekam aż te pieniądze się pojawią  Ale przynajmniej jest wysoki 

Jakbym ja byla facetem i pierwsze pytanie ktore zadalaby mi dziewczyna bylo jakiego jestem wzrostu to w odpowiedzi zapytalabym ile ona wazy albo ile ma obwodu w biuscie albo biodrach. Polecam na przys

Polecam poszukac na portalach randkowych.

24 minutes ago, andyopole said:

Przed chwila widzialem taki mm na FB:

Kobiecie wystarczy 8,5 centymetra i naprawde jest jej obojetne czy to Visa czy Master Card.   ;)

Ja zawsze lepiej patrze na AMEX... :P 

27 minutes ago, pelasia said:

Ja zawsze mówię, ze poślubiłam mojego męża dla pieniedzy. Tylko nadal czekam aż te pieniądze się pojawią :D

Ale przynajmniej jest wysoki :lol:

Ja tez oczywiscie poslubilam meza dla kasy i obywatelstwa. Obywatelstwo juz mam, ale na kase tez jeszcze czekam. Moj mezu tez jest wysoki - 1 cm wyzszy ode mnie, ale tez sie liczy nie? :D

• Haha 1

1 hour ago, Roelka v.2 said:

Ja tez oczywiscie poslubilam meza dla kasy i obywatelstwa. Obywatelstwo juz mam, ale na kase tez jeszcze czekam. Moj mezu tez jest wysoki - 1 cm wyzszy ode mnie, ale tez sie liczy nie? :D

Pewnie, ze sie liczy! 

• Upvote 2
3 hours ago, andyopole said:

najbardziej to pasuje do niedawnej dykusji w jakims innym watku o tym jak powinna postapic Melania.

Ja z takim imbecylem nie chcialbym miec nc wiecej do czynienia.

Nikt tu nie mowil o tym jak Melania POWINNA postapic. My pisalysmy co ona postapi, i dlaczego. Jest roznica, i to nie mala.