Skocz do zawartości

Moje życie w USA


MattPro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! 

Ciesze sie ze trafilem na to forum gdzie bede mogl podzielic sie swoim zyciem z USA..

Glownie to zaczalalem prowadzic Vvlog na youtube gdzie mozna zobaczyc ciekawe miejsca, nie zawsze odwiedzane przez turystow.

Tutaj macie 2 linki ciekawostek z fajnymi widokami..

Oblodzona plaza przy samym centrum "downtown"

Drugi pokazuje co nie co "budowlanke" ale zawiera bardzo fajna ciekawostke, a jest to polski produkt ktory cieszy sie bardzo dobra jakoscia i trwaloscią krory gosci u nas w USA od niedawna..

Mam nadzieje, ze sie podoba i zapraszam do dyskusji i zadawnia pytan. Oczywiscie co nie co jest wiecej materialu na moim kanale, ale zaleznosci jak tutaj sprawy sie potocza bede tez wklejal wiecej w tym poscie.

Pozdrawiam, Mateusz.

Ps: gdybyscie byli zainteresowani to z czasem moge tez dodawac tutaj jakies zdiecia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gdy wieje i jest zimno może wydawać się to uciążliwe. Mieli wprowadzić już w tym roku ten sam system, ale cos wzlekają i dobrze, bo jak dla mnie suma sumarum chyba wole samo-obsluge na stacji:)

Dołąnczam krótki klip z ciekawą maszyną ^_^

 

Czy nie można edytować postów po pozniejszym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gdy wieje i jest zimno może wydawać się to uciążliwe. Mieli wprowadzić już w tym roku ten sam system, ale cos wzlekają i dobrze, bo jak dla mnie suma sumarum chyba wole samo-obsluge na stacji:)

Dołąnczam krótki klip z ciekawą maszyną ^_^

 

Czy nie można edytować postów po pozniejszym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MattPro napisał:

Tak gdy wieje i jest zimno może wydawać się to uciążliwe. Mieli wprowadzić już w tym roku ten sam system, ale cos wzlekają i dobrze, bo jak dla mnie suma sumarum chyba wole samo-obsluge na stacji:)

Dołąnczam krótki klip z ciekawą maszyną ^_^

 

Czy nie można edytować postów po pozniejszym czasie?

Jesli dobrze uzasadnisz potrzebę edycji może to zrobić w kazdym czasie któryś z moderatorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...