Jump to content

Rezydent, ktory przebywal poza terenem US z powodu pandemii - czy bede miec problemy z powrotem?

Recommended Posts

• Replies 22
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Rozliczenie z podatków to jest podstawa z wielu dokumentów aby pokazać związek z USA, to Ci będzie potrzebne też w Sądzie jeśli tam pójdzie Twoja sprawa.  Wujek Google ma wiele takich wypowiedzi

Moje loty tez byly anulowane - najpierw anulowali nam loty trzy razy w okresie wakacyjnym, a potem LOT anulowal mi raz lot w pazdzierniku. Lotow do USA bylo mniej, ale dalo sie leciec.

Na koniec jeszcze dodam "nie ma wylotow do NYC z Londynu" to juz w ogole jakas masakra - pomijajac juz ze byly czy nie byly, to poleciec mozna skadkolwiek w EU dokodkolwiek w US i pozniej kombinowac -

Posted Images

Na koniec jeszcze dodam "nie ma wylotow do NYC z Londynu" to juz w ogole jakas masakra - pomijajac juz ze byly czy nie byly, to poleciec mozna skadkolwiek w EU dokodkolwiek w US i pozniej kombinowac - jezeli chce sie wrocic.

• Upvote 1

Ja sądze ze twóca/czyni wątku chciała od Nas otrzymać potwierdzenie w stylu: Spoko, dostaniesz się. Powiedz im swoja straszną historie, jak to nie mogłaś się dostać do USA, a bardzo chciałaś, że wszystko Ci odwołali. I wtedy Pan/Pani celnik ulituje się i wpuści do USA jako męczennika. 

Generalnie, reasumując, nie licz na pobłażliwe trakotwanie, idź do ambasady, dowiedz się na czym stoisz i czy generalnie masz szanse.