Jump to content

DV-2022 Wylosowany / Nie wylosowany

Loteria DV-2022 ?  

76 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2022 ?

Recommended Posts

Żona - Nie

Ja - Tak

Straciłem już rachubę który to raz... Chyba 7... CN 16xxx czyli na dwoje babka wróżyła. Kiedyś bym się cieszył, a teraz będziemy mieć twardy orzech do zgryzienia... Zawodowo jestem spełniony, 2 letni syn, drugi rodzi się za tydzień, mieszkanie w kredycie... i co najśmieszniejsze przed momentem wydałem kupe siana kupując sobie fure.... a gdzie? No w USA, bo chciałem takie wiecie... amerykańskie... .Jeszcze nie dopłyneła a tu taki zonk.

• Upvote 4

Gratuluję Damianq

Czegoś jednak nie rozumiem. Napisałeś: "żona - nie, ja - tak"

Ja po podaniu swojego confirmation number i danych widzę pojedyncze: "HAS NOT BEEN SELECTED".

Jak więc mogłeś sprawdzić siebie i żonę z osobna?

28 minutes ago, ditter said:

Gratuluję Damianq

Czegoś jednak nie rozumiem. Napisałeś: "żona - nie, ja - tak"

Ja po podaniu swojego confirmation number i danych widzę pojedyncze: "HAS NOT BEEN SELECTED".

Jak więc mogłeś sprawdzić siebie i żonę z osobna?

Zarowno Ty jak i Zona mozecie wyslac niezalezne od siebie zgloszenia. Wtedy masz do sprawdzenia 2 confirmation numbers.

2 hours ago, PHU_MONO said:

Zaciekawiło mnie to co Pan napisał. A co z takimi osobami które się zakochały i po roku stwierdziły, że to nie to? Jak mają im udowodnić, że to dla chęci GC wzięły ślub? Mało w Polsce jest takich par które po pół roku od ślubu się rozwodzą?
Moim zdaniem jeżeli taka osoba zrobiła to raz to to jest nie do udowodnienia - chyba, że był to jej 10 ślub z rzędu - ale to tylko moje zdanie.

https://www.ice.gov/news/releases/us-citizenship-revoked-bulgarian-man-marriage-fraud-scheme#:~:text=CHARLESTON%2C S.C. – A Bulgarian man,Homeland Security Investigations (HSI).

Takich historii jest znacznie wiecej. Nie zdarza sie codziennie, ale fraud w ktorymkolwiek momencie procesu imigracyjnego pozniej sie moze kiepsko skonczyc - ktos sobie zyje jako obywatel od lat a tu nagle do widzenia....

20 minut temu, szaman napisał:

ale jaja !!!! wylosowali mnie, hahhaha nr 17xxx to chyba nr do wyjazdu sie załapie nie 

PS  brałem udział po raz 8 albo 9

No patrzcie, nie z Łomży, nie z Lublyna, nie z Podkarpacia a Ślązak . 

18 minut temu, andyopole napisał:

No patrzcie, nie z Łomży, nie z Lublyna, nie z Podkarpacia a Ślązak . 

Jesteś przedziwną hybrydą pioniera Pawlika Morozowa (wiadomo z czego zasłynął) oraz przodownika pracy Wincentego Pstrowskiego, który wyrabiał nawet 293 % normy (z racji setek postów zupełnie o niczym). Ale grunt, że czujesz się komfortowo ze swoimi dowcipasami.

HAS NOT BEEN SELECTED -ale nie dawałem sobie żadnych szans bo mnie pewnie za zdjęcie na wstępie odsiali , mam tylko nadzieje ,że to nie przekreśla mnie w następnych loteriach. Zresztą pewnie spróbuje jeszcze raz ostatni raz , bo już za stary się robię na takie zawirowania w życiu