Jump to content

DV-2022 Wylosowany / Nie wylosowany

Loteria DV-2022 ?  

58 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2022 ?

Recommended Posts

Godzinę temu, Izuska napisał:

A ja nie wiem, który to już raz. Z 15? Jak zaczęłam wysyłałam zgłoszenie jeszcze pocztą ;) w DV21 mojemu mężowi się udało i wylosował. No ale niestety wysoki CN, a rok jaki jest wszyscy wiemy. Więc kolejny raz czekam na wyniki :)

Podziwiam za wytrwałość! i życzę szczęścia w tym roku, mam nadzieję, ze wreszcie się uda! :wub: 

21 godzin temu, kubaz napisał:

Po raz drugi. 

Mam nadzieję, że się uda bo już poczyniłem pierwsze kroki w poszukiwaniach osób, które w przypadku wygranej chętne byłyby zamieszkać na początku razem żeby było latwiej :D jesli bylibyście chętni na taką akcję, to PW ;)

Kubaz, najpierw poczekaj na wyniki i zbieraj dużo $$$$ na cały proces i przeprowadzkę, to najważniejsze :D

Lokatorów zacznij szukać jak już wyślesz papiery i dostaniesz zaproszenie do ambasady, wszystko po kolei. Można od końca, tylko po co? :D 

• Like 1
  • Upvote 1

• Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nie wierzyłem, że kiedyś tu napisze.. ale 4 raz i ..       

ale jaja !!!! wylosowali mnie, hahhaha nr 17xxx to chyba nr do wyjazdu sie załapie nie  PS  brałem udział po raz 8 albo 9

Po raz 7 :) Już oczekiwania nie takie jak kiedyś ale nie poddaje się!

Dla mnie wysłanie zgloszenia to już taka tradycja coroczna - jak ubieranie choinki albo malowanie jajek ;) nie czuje wielkiego rozczarowania tym, że kolejny rok się nie udało.  No ale jak kiedyś się uda to się bardzo ucieszę z możliwości przeprowadzki do cieplejszego miejsca :D

Edited by Izuska
20 godzin temu, Izuska napisał:

Dla mnie wysłanie zgloszenia to już taka tradycja coroczna - jak ubieranie choinki albo malowanie jajek ;) nie czuje wielkiego rozczarowania tym, że kolejny rok się nie udało.  No ale jak kiedyś się uda to się bardzo ucieszę z możliwości przeprowadzki do cieplejszego miejsca :D

Ja tez marze o cieplejszym miejscu jeszcze parę dni i się okaże kto spełni swoje marzenia  

Tak czy siak powodzenia dla wszystkich 

• Like 3

Czy w tej edycji też będzie dolosowywanie zwycięzców? Kiedy jeśli tak i od czego to zależy? Czy w tej edycji jest więcej czy mniej wiz do wylosowana na nasz kraj? 

19 minutes ago, kubaz said:

Czy w tej edycji też będzie dolosowywanie zwycięzców? Kiedy jeśli tak i od czego to zależy? Czy w tej edycji jest więcej czy mniej wiz do wylosowana na nasz kraj? 

Nie wiem skad sie bierze to oczekiwanie na 2nd draw... Ostatni raz zrobili to FY17, czyli 5 edycji temu. Ogolnie "dolosowuja" jezeli stwierdza, ze maja zbyt malo wylosowanych, zeby wydac wszystkie wizy. Dzieje sie to na jesien (wrzesien - pazdziernik).

Nie ma czegos takiego jak liczba wiz "do wylosowania na Polske".

Edited by Xarthisius
  • Upvote 1

2 godziny temu, kubaz napisał:

To by było zbyt piękne by było prawdziwe