Jump to content

Emigracja do USA

Recommended Posts

Witam wszystkich, chciałbym zapytać się co trzeba zrobić/mieć przed wylotem do USA oraz jaki wybrać stan (w miarę bezpieczny, tani ale musi być to duże miasto) poszukuje pracy w Stanach, mój angielski jest w miarę dobry, oraz chciałbym osiedlić się już potem na stałe w Stanach. Coś poradzicie?

4 minutes ago, SZNYCEL said:

Witam wszystkich, chciałbym zapytać się co trzeba zrobić/mieć przed wylotem do USA

Wize imigracyina. Pieniadze.

4 minutes ago, SZNYCEL said:

oraz jaki wybrać stan (w miarę bezpieczny, tani ale musi być to duże miasto)

Duze tanie bezpieczne miasta chyba nie istnieja w USA. :p 

W dniu 4.10.2021 o 02:44, SZNYCEL napisał:

Witam wszystkich, chciałbym zapytać się co trzeba zrobić/mieć przed wylotem do USA oraz jaki wybrać stan (w miarę bezpieczny, tani ale musi być to duże miasto) poszukuje pracy w Stanach, mój angielski jest w miarę dobry, oraz chciałbym osiedlić się już potem na stałe w Stanach. Coś poradzicie?

Alabama. 

Ten stan ma miare duze perspektywy rozwoju zawodowego ze studiami czy bez - abys byl pracowity. 

• Like 1

Generalnie - uzyc szukajki na tym forum, jest takich tematow od groma i ciut ciut.

Wystarczy troche zachodu i bedziesz wiedzial wszystko, a nie czekac az podadza Ci to na tacy ....

Sorry... ale mimo ze sam mam krotkli staz na tym forum, to takie pytanie widzialem juz moze z 15 razy... a zaledwie z jeden albo dwa gidze ktos napisal ze przyczytal forum, ale nadal brakuje mu odpowiedzi na jakies konkretne pytanie

4 hours ago, ilya_ said:

Alabama. 

Ten stan ma miare duze perspektywy rozwoju zawodowego ze studiami czy bez - abys byl pracowity. 

Hmmmm… ale chyba nie tam gdzie mieszkam… szukam juz dluuuuuugo i albo dojazd godzine, albo wymagania z kosmosu, albo stawka 8/h a jak juz sie cos konkretnego trafi to 200 aplikacji na miejsce :D no, ale Ja nie w branzy “fizycznej” a bardziej administracyjnej wiec moze po prostu musze branze zmienic :D

23 minutes ago, Patipitts said:

Hmmmm… ale chyba nie tam gdzie mieszkam… szukam juz dluuuuuugo i albo dojazd godzine, albo wymagania z kosmosu, albo stawka 8/h a jak juz sie cos konkretnego trafi to 200 aplikacji na miejsce :D no, ale Ja nie w branzy “fizycznej” a bardziej administracyjnej wiec moze po prostu musze branze zmienic :D

Szukaj remote - bez dojazdu i wiecej ofert niz w samej Alabamie :P 

• Like 2

Ojj wierze - ja zanim zmienilam to mialam wrazenie, ze jedyne co robilam to wypelnialam aplikacje i odpowiadalam na te same pytania w aplikacjach ktore sie nie wypelnialy automatycznie po wrzuceniu resume. Po kilku miesiacach w koncu sie udalo, wiec glowa do gory :)

Ojj wierze - ja zanim zmienilam to mialam wrazenie, ze jedyne co robilam to wypelnialam aplikacje i odpowiadalam na te same pytania w aplikacjach ktore sie nie wypelnialy automatycznie po wrzuceniu resume. Po kilku miesiacach w koncu sie udalo, wiec glowa do gory

Tia, proces aplikacyjny niczym drugi etat ;) Zazdraszczam :))) przeglądam oferty remote to po 150 aplikantów

Sent from my iPhone using Tapatalk